Úvod > Aktuality > Na podzimní prázdniny i státní svátek zamiřte s dětmi do Mníšku pod Brdy

Na podzimní prázdniny i státní svátek zamiřte s dětmi do Mníšku pod Brdy

Vydáno 22. října 2016 Památky
Společně si můžete prohlédnou zámek tak, aby to všechny bavilo! V Mníšku pod Brdy si můžete užít Pohádkové prohlídky s princeznou Aničkou, Putování za zámeckými skřítky, O zvířátkách, Prohlídky s andělem a bílou paní, Pohádkové prohlídky o zámeckých strašidýlkách a Kouzelné sklepení.
Po celé podzimní prázdniny od 26. do 30. října je na zámku v Mníšku pod Brdy otevřeno!

Zámek v Mníšku pod Brdy nabízí celoročně programy, které jsou určeny především dětem, ale nejenom jim ... . V předem určených dnech a hodinách si můžete společně s vašimi ratolestmi projít zámek tak, aby vás prohlídka bavila všechny, něco jste zažili a něco se také dozvěděli. Po prohlídkách  můžete navštívit výtvarný ateliér a sestoupit do Kouzelného sklepení. Na dětské prohlídky se rezervujte na tel. 318 590 261 nebo 778 716 538. 

V pátek 28. 10. budou mít děti jako dárek ke státnímu svátku vstup na první prohlídkovou trasu zdarma. Dospělí návštěvníci uvidí reprezentační místnosti s kaplí, knihovnou i pracovnou a soukromé ložnice s koupelnami a dětským pokojíkem.

Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Děti, projděte se zámkem v Mníšku pod Brdy a bavte se u toho. Sáhněte si na krásně zdobená klasicistní kachlová kamna, na látky, ze kterých jsme ušili závěsy a potahy. Poslouchejte zvuky. Uslyšíte meluzínu? Zvoneček pro služebnou? Hrací skřínku? Bude vás to bavit!

Zámek Mníšek pod Brdy - vstupte do období první republiky

Zámek Mníšek pod Brdy - vstupte do období první republiky

Vyslechněte příběh ševce Serváce, který ke šlechtickému titulu a zámku přišel. Prohlédněte si pokoje posledních majitelů v tom stavu, jak je opustili. Nebo jen relaxujte v zámeckém parku.

Program na zámku Mníšku pod Brdy

Program na zámku Mníšku pod Brdy

Na zámku v Mníšku pod Brdy se v sobotu 2. 12. opět můžete těšit na peklo i nebe, na čerty i anděly, na Mikuláše a nadílku ve sklepení zámku. Tentokrát nás ale čeká novinka, protože vše bude probíhat v jiných prostorách, než v minulých letech.