Úvod > Aktuality > Na Statku Bernard vás prostoupí idyla staročeských Vánoc

Na Statku Bernard vás prostoupí idyla staročeských Vánoc

Vydáno 11. prosince 2017 Životní styl
Chcete zažít poklidnou idylu staročeských Vánoc? Máte už dost blikajících neonů, divokých čertů a importovaných vánočních rekvizit? Přijďte nasát 17. 12. 2017 od 11 do 18 hodin staré časy našich babiček, kdy žily krásné vánoční tradice a lidé si dárky vlastnoručně vyráběli. Statek Bernard je místem, kde vaše děti ucítí vůni dřeva, rozkrojí si jablíčko a ochutnají domácí perníčky.
VánoceHlavním bodem programu letošních Vánoc na Statku Bernard je velká Ježíškova dílna. Vyrobit si můžete vlastní svíčku nebo mýdlo, stát se designéry nebo mistry truhlářskými.
 
Bohatý řemeslný jarmark vás čeká o předoslední adventní neděli 17. prosince. V nabídce bude keramika, svíce, mýdla, dekorační předměty, výrobky z textilu, dřeva, skla či kůže a spousta dalšího – nakupujte originální rukodělné dárky pod stromeček.

A navíc děti z celého Karlovarského kraje soutěží o nejkrásnější vlastnoručně vyrobený betlém! Přijďte i vy pomoci rozhodnout, který je ten skutečně nejpovedenější! Statku Bernard připravil unikátní výstavu betlémů, které se zde shromažďují už mnoho let. Přijďte se podívat, co je ve sbírce nového! Adventní trhy na Statku Bernard potrvají od 11 do 18 hodin. Vstup je zdarma.
Statek Bernard - centrum řemesel a zábavně naučné centrum řeky Ohře

Statek Bernard - centrum řemesel a zábavně naučné centrum řeky Ohře

Statek Bernard v Královském Poříčí leží uprostřed světoznámého lázeňského trojúhelníku, pouhých 10 minut autem od Karlových Varů. Najdete zde Centrum tradičních řemesel a zábavně naučné centrum řeky Ohře.

Další aktuality