Úvod > Aktuality > Milovníky koní čeká o víkendu v Lysé nad Labem mezinárodní výstava

Milovníky koní čeká o víkendu v Lysé nad Labem mezinárodní výstava

Vydáno 16. září 2017 Příroda
Během tohoto víkendu proběhne na Výstavišti v Lysé nad Labem další ročník mezinárodní výstavy koní a všeho, co k nim patří - Kůň 2017. Na této výstavě bude vystaveno více než 120 koní všech plemen chovaných v České republice. Návštěvnici si budou moci zakoupit potřeby pro chovatele, jezdce, veterinární přípravky, krmivové doplňky, přívěsy, stájové technologie, kovářské zboží, odbornou literaturu a nebude chybět ani poradenství pro chovatele. Samozřejmostí bude i Flerjarmark u koní.
Více než stodvacet koní rozmanitých plemen, noční světelná show, soutěže a šampionáty, rukodělné výrobky i adrenalinem nabitý festival expedičních filmů – to je 24. ročník oblíbeného veletrhu a výstavy koní Kůň 2017, který můžete navštívit třetí víkend v září. Také letos vás v Lysé čeká řada skvělých novinek. Necháte se zlákat?

Při výstavě Kůň 2017 se divákům představí 120 koní všech plemen chovaných v České republice. V nedávno dokončené hale bude za tímto účelem umístěno předvadiště 25 x 45 m, které po celém obvodu obklopí tribuny s možností stání i sezení. V jižní části haly se potěšíte koňmi zhruba ve 30 boxech a posedět můžete v kavárně s občerstvením.

Velmi oblíbenou součástí Koně v Lysé nad Labem je páteční a sobotní noční show, při níž se hala ponoří do světel a zvuků a předvede koně v nejrozmanitějších podobách. Účast velkých hvězd je potvrzena  Na venkovních plochách a v hale B můžete využít výstavní nabídky více než stovky prodejců jezdeckého a souvisejícího sortimentu.
Výstaviště Lysá nad Labem

Výstaviště Lysá nad Labem

Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r. o., je jediným soukromým subjektem toho druhu v České republice. V současné době má výstaviště v průběhu roku ve své dramaturgii 31 výstav v 19 termínech.

Dostihové závodiště Lysá nad Labem

Dostihové závodiště Lysá nad Labem

Jednou z dostihových tratí v České republice je závodiště Lysá nad Labem. Najdete ho mezi známějšími závodišti Prahou a Pardubicemi. Dostihy se v Lysé nad Labem konají šestkrát do roka.

Historická vesnice umění a řemesel a bylinné zahrady Botanicus Ostrá

Historická vesnice umění a řemesel a bylinné zahrady Botanicus Ostrá

Atmosféra tradičních řemesel, která byla nezbytnou součástí života našich předků a v současné době se pomalu vytrácejí. Od května do září se můžete v centru Botanicus každý den kromě pondělí seznámit s jednotlivými řemesly.

Polabské muzeum Lysá nad Labem – expozice věnovaná Bedřichu Hroznému

Polabské muzeum Lysá nad Labem – expozice věnovaná Bedřichu Hroznému

Polabské muzeum v Lysé nad Labem věnovalo část svých prostor tamějšímu rodáku a rozluštiteli chetitštiny Bedřichu Hroznému a jeho dílu. Expozice obsahuje řadu unikátních předmětů a osobních věcí ze života tohoto předního orientalisty.

Další aktuality

19.6.
2018
Veltrusy provoní již tradiční výstava růží

Veltrusy provoní již tradiční výstava růží

Střední Čechy | Příroda
5.6.
2018
Kačina láká na otevřenou a oživenou zahradu

Kačina láká na otevřenou a oživenou zahradu

Střední Čechy | Příroda