Úvod > Aktuality > Lucie se chystá na koncert v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady

Lucie se chystá na koncert v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady

Vydáno 22. srpna 2017 Kultura
Přestože se jediný letošní koncert kapely Lucie odehraje v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady ve čtvrtek 24.8.2017 na zdejším stadionu FK Bohemia, půjde v měřítku kapely o téměř „klubové“ vystoupení. Muzikanti, kteří v klasické sestavě Michal Dvořák, David Koller, Robert Kodym a P. B. Ch. dokáží vyprodat třicetitisícový stadion, se tentokrát rozhodli vzpomenout na své začátky a do prodeje uvolnili jen pár tisíc vstupenek. Na téměř vyprodaný koncert je možné koupit poslední lístky v síti TicketLIVE.
Kapela LucieVýjimečnost koncertu podtrhne nejen playlist, který zahrne skladby, k nimž byly natočeny legendární videoklipy, ale také rozhodnutí kapely, že tentokrát vystoupí stejně jako v dobách svých začátků bez smyčcové sekce a dalších hostů, kteří ji doprovázeli na loňském výročním turné. O nečekaná spojení však koncert ochuzen nebude. Ve skladbě Amerika se ke kapele připojí kytarový virtuóz Michal Pavlíček, který na pódiu navíc předá festivalové ocenění Radimu Hladíkovi in memoriam. Na otázku, zda diváci uslyší nějaké novinky z připravovaného alba Lucie uvádí, že nový repertoár kapela zahraje až příští rok v halách.

FilmNový unikátní festival Soundtrack Poděbrady - Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií se bude konat ve dnech 24.-27. srpna 2017 v krásném prostředí historického lázeňského města Poděbrady. Můžete se těšit také na legendárního Oscarem oceněného italského skladatele Nicolu Piovaniho. Cenu získal za hudbu k rovněž Oscarovému filmu Život je krásný. V Poděbradech vystoupí v sobotu 26. 8. ve 21.00 hodin. Jedná se o první a jediné vystoupení v ČR. Díky spolupráci s HBO organizátoři připravují i program hudby ze seriálů této televize v čele se seriálem Hra o trůny. Dále zazní seriály True Blood, Sex ve městě, Twin Peaks, True Detective, Sedmilhářky, Až po uši a další. Rodiny s dětmi potěší dva programy: Jaroslav Uhlíř 25.8. a Karel Svoboda: Tři oříšky pro Popelku 26.8. - film naživo se symfonickým orchestrem.
Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady 2018

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady 2018

Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady 2018, který proběhne 30.8. – 2.9.2018 právě v Poděbradech, představí jednu z ikon české hudební scény i dvorního skladatele světoznámého režiséra Luca Bessona. Čechomor zahájí celý festivalový program hudební a filmovou lahůdkou.