Úvod > Aktuality > Janské Lázně zahajují v sobotu další sezónu

Janské Lázně zahajují v sobotu další sezónu

Vydáno 31. května 2017 Lázně a wellness
Janské Lázně v Krkonoších zahajují v sobotu 3. června 2017 další lázeňskou sezónu. Celodenní program se ponese v retro stylu. Vítáni jsou návštěvnícy akce, kteří přijdou v retro oblečení z 60. – 70. let. Kalhoty do zvonu, jeans vestičky a bundy, kolové sukně, puntíkaté šaty, mašle ve vlasech, prostě všechno co nás dělalo v té době neodolatelnými! Vystoupí mimo jiné zpěvačka Petra Janů, Václav Neckář se skupinou Bacily a na dospělé i malé návštěvníky čeká bohatý kulturní program již od 10:00 hodin.

Připravený je bohatý kulturní program, který začne v 10 hodin a pokračovat bude do 23 hodin. Připraveno bude na čtyřech stanovištích několik koncertů a vystoupení, středověké řemeslné stánky, výrobní dílničky pro děti, krkonošské gurmánské speciality a další překvapení.

Celodenní program prakticky pokryje celý střed Janských Lázní a velký prostor před Dětskou léčebnou Vesna.

Po celý den je připraven program pro děti – Krakonošova stezka, R/C trucky, hudebně zábavné soutěže, jízda v retro plechových autíčkách, na koloběžkách a tříkolkách. 6 loutkových představení během dne. Poznávací soutěž o přírodě u stánku KRNAPu. Účast záchranářů horské služby, s nimiž si děti mohou vyzkoušet slaňování. Kozí agility předvedou malé holandské kozičky Anežka a Mája a dokáží tak, že běhat přes překážky a cvičit umí nejen psi a koně. Jejich kamarádi – canisterapeutičtí pejsci – budou velkým lákadlem i pro dospělé návštěvníky.

Připraven je program i pro obdivovatele R/C modelů nákladních a užitkových aut. Členové nejstaršího a největšího klubu majitelů a přátel těchto modelů v České republice předvedou modelovou silnici – čerpací stanici – STK – myčku – zemní práce – sklad – překladiště. V R/C školce budete mít možnost vyzkoušet si řízení trucku na modelové silnici. Milovníky retro vozidel (a nejen je) potěší prezentace automobilů a mopedů z 60. – 70. let a bude to pěkná podívaná.  „Sáhnout“ si budou moci na Škodu Felicii (1961), Škodu 1000 MBX (1967), Škodu 110 MG (1968), Škodu 110 LS (1974), Škodu 110R (1978).

Pro návštěvníky je zajištěna kyvadlová doprava z Trutnova a parkování zdarma.

Janské Lázně - lázeňské léčebné, ozdravné a rekondiční pobyty v Krkonoších

Janské Lázně - lázeňské léčebné, ozdravné a rekondiční pobyty v Krkonoších

Janské Lázně leží v oblasti Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 670 m n. m. Lázně nejsou jen lázněmi v pravém slova smyslu, ale současně i významným rekreačním, turistickým a sportovním centrem Krkonoš ve všech čtyřech ročních obdobích.

Další aktuality