Úvod > Aktuality > Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Celostátní týden saunování přinese spoustu zážitků

Vydáno 30. října 2017 Lázně a wellness
Již sedmý ročník celostátní akce Týden saunování, která je zaměřená na propagaci správného saunování, se uskuteční v termínu od 4. do 11. listopadu 2017 na řadě míst po celé republice. Připraveny jsou speciální saunové noci, saunování při svíčkách, speciální saunové ceremoniály, beauty procedury, peelingy a saunová show. V některých saunách se chystají diskuse o zásadách správného saunování. Řada saun zavádí nově do programu zážitkové saunování.

Saunování v Aquapalace Praha

Celostátní týden saunováníSaunový týden začne v největším saunovém světě v Aquapalace Praha, kde návštěvníci naleznou 14 prohříváren – klasické finské sauny, římské lázně a sauny ve venkovní části. Zde je připravena celá řada speciálních akcí a nových show saunových ceremoniálů. Ty si mohou návštěvníci užít ve dnech 1. až 11.11., vždy v 18, 20 a 22:20 hodin. Ve středu 8. 11. 2017 můžete využít speciální nabídku "celodenní vstupné za cenu 3 hodin", jejíž součástí je i vstup na 6 divadelních saunových představení. K zakoupení je na pokladnách Aquapalace za pouhých 599 Kč. V oblibě je také permanentka, díky které získáte 10 vstupů do Saunového světa na 90 minut. Platnost permanentky je 6 měsíců a její výhodná cena 3 990 Kč. K zakoupení bude na pokladnách v termínu Týdne saunování.


Týden saunování v Horalu

SaunováníTaké relaxační centrum Wellness Horal v Resortu Valachy Velké Karlovice se tradičně připojí k Týdnu saunování. Přijďte si vychutnat týden plný zážitků! Saunové ceremoniály se budou konat v následujících časech: ve všední den v  9:00 (dětský rituál), 10:30, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 20:30 a o víkendu v 9:00 (dětský rituál), 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30 a 20:30.

sobotu 4. listopadu se pak uskuteční Saunová noc s koupáním v termálních bazénech a saunováním za svitu svíček v prodloužené otevírací době, až do půlnoci.
 

Aqua Sport Club – Jedenáctka

SaunováníAqua Sport Club – provozovatel pražského Plaveckého areálu Jedenáctka VS se se svým útulným wellness připojuje ke kampani Týden saunování na podporu zdravého saunování. Již čtvrtou zimu bude svým klientům nabízet wellness služby s rozšířenou nabídkou saunových ceremoniálů. Zdejší wellness s finskou saunou, aroma saunou, parní lázní a ledovou studnou bude otevřeno každý den od 10 do 21 hod. Nejen, že si zde skvěle odpočinete, ale v úterý, pátek i v sobotu můžete prožít některý ze saunových ceremoniálů. Každý čtvrtek od 15 do 19 hod je wellness otevřeno pouze pro ženy, kde je pro ně připraven speciální dámský ceremoniál – Lady Beauty.
 

Vyzkoušejte Tureckou sobotu v Holicích

TurkyněV sobotu 4.11. zahájí v holickém Saunovém ráji Týden saunování a při této příležitosti se zde koná Turecká sobota - přijďte okouknout turecké harémové tanečnice, sultána ve svém harému, ale také na cestě pouští. Ztratíte se třeba v písečné bouři, ale určitě si to užijete. A kdo si objedná Hammam proceduru na 45 min., dostane k ní Aromatickou masáž 30 min. zdarma. Vyzkoušejte hammam a užijte si krásný odpočinek.
 

Skvělé saunování v Aquaparku Uherské Hradiště

SaunaAquapark Uherské Hradiště nabízí v rámci Týdne saunování týden plný zážitků. V sobotu 4.11. od 14.00 do 19.00 hod. v rámci programu Wellness pro ženy s dotekem aromaterapie budou jednotlivé prohřívárny provoněny vhodnými esencemi pro ženy. Ve středu 8.11. 2017 od 10.00 do 12.00 hod. v programu Dětské saunování je snahou místních saunérů podpořit přirozené metody prevence nemocí a podpory zdraví u našich nejmenších návštěvníků. Celý proces saunování probíhá pod lékařským dohledem MUDr. Vladimíry Obdržálkové. Účastníci se dozví základní principy správného saunování a stráví u nás příjemné uvolňující dopoledne.

Ve středu 8.11. 2017 čeká saunování také seniory, a to od 13.00 do 14.30 hod. Program Saunování pro seniory přináší psychickou pohodu, posiluje imunitní, respirační a kardiovaskulární systém, dochází k regeneraci. Ve dnech 5., 9. a 11.11. budou probíhat večerní Saunové ceremoniály.
Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Sportovně relaxační areál Jedenáctka VS

Plavecký areál Jedenáctka nabízí tři haly. V první je 25 m dlouhý bazén s pěti drahami, tobogán s převýšením 4,5 metru a brouzdaliště pro děti s dětskou skluzavkou. Součástí haly je i restaurace. V druhé jsou bazény pro děti a pro kojence. Třetí hala pak slouží pro míčové sporty.

Aquapark Uherské Hradiště - relaxace i bohaté sportovní vyžití

Aquapark Uherské Hradiště - relaxace i bohaté sportovní vyžití

Aquapark Uherské Hradiště nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Návštěvníci zde naleznou zónu pro kondiční plavání, pro zábavu a wellness zónu. Pro letní sezónu je samozřejmostí i venkovní koupaliště.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.