Úvod > Aktuality > Blíží se 6. ročník Pražského triatlonu

Blíží se 6. ročník Pražského triatlonu

Vydáno 4. července 2017 Letní sporty
Sdružení H-Triatlon pořádá již šestý ročník silničního triatlonového závodu, který se letos uskuteční v neděli 23. července 2017 v pražských Horních Počernicích se zázemím u Rybníku Eliška. Cyklistická část závodu povede opět po uzavřené pozemní komunikaci stejnou trasou jako v předchozích pěti ročnících. Pražský triatlon je součástí bodované série H-Triatlon TOUR 2017.
TriatlonKe konci července se v Praze uskuteční již druhý letošní triatlon, pořádaný v rámci bodované série H‑Triatlon TOUR 2017. Závodníci se mohou těšit na profesionálně připravenou závodní trať, která letos povede tradičně přes Horní Počernice. Cyklistická část bude opět bez automobilů na stejné trase jako v předchozích letech. Pražského triatlonu se letos zúčastní řada známých osobností, jako je sportovní redaktor Stanislav Bartůšek, skvělí čeští triatlonisté Tomáš Mika, Ondřej Teplý a Josef Pavlík nebo výborný český herec Petr Čtvrtníček.

Triatlon Horní PočernicePro všechny účastníky závodu je připraven kompletní profesionální servis, který je zahrnut v ceně startovného. To činí 600 – 1700 Kč v závislosti na rychlosti registrace a výběru náročnosti tratě. Děti do 15 let mají startovné od 11. 7. za symbolickou cenu 100 Kč.

Chybět nebudou ani oblíbené doprovodné aktivity. Na své si přijdou všechny věkové kategorie – v zázemí akce bude program doprovázen hudbou od DJ Aleše Matouška, proběhnou ukázky první pomoci a hasičské techniky, děti se mohou zabavit na skákacím hradu, nechat si malovat na obličej a jsou pro ně připraveny různé soutěže. Dospělí si mohou vyzkoušet pohled na svět přes alkobrýle.
Pražský triatlon Horní Počernice 2018

Pražský triatlon Horní Počernice 2018

Letos se opět roztočí kola Pražského triatlonu. Závod odstartuje v neděli 22. července 2018 v Praze Horních Počernicích.