Úvod > Aktuality > Ani Silvestr v Praze nemusí být pro děti otrava - užijí si ho na bobové dráze

Ani Silvestr v Praze nemusí být pro děti otrava - užijí si ho na bobové dráze

Vydáno 30. prosince 2017 Životní styl
V areálu bobové dráhy na Proseku čeká děti i jejich rodiče poslední den v roce zábavné odpoledne. Kromě klasických her, soutěží o ceny a občerstvení se všichni společně mohou těšit taky na karneval, dětskou diskotéku a podvečerní ohňostroj. Program začíná ve 12 hodin a vstup je pro rodiny s dětmi zdarma.

Bobovka ProsekLetošní Silvestrovskou party na bobové dráze pojali trochu jinak, připraveno je několik soutěží pro malé děti. Takže pokud nemůže jet oslavit silvestra na hory či někam mimo Prahu, určitě přijďte na Prosek.

Celé Silvestrovské odpoledne bude plné soutěží a her. Dětský silvestrovský program bude začínat kolem 12:00. Jízdy na bobovce jsou pro rodiče s dětmi zdarma, samotný rodič na bobu zaplatí 30 Kč.

Silvestrovský program bude připraven na parkovišti a louce u bobové dráhy. Silvestrovská akce se koná za jakéhokoliv počasí. K dispozici budou velkokapacitní stany, pod kterými bude probíhat část silvestrovského dětského programu. Na své si přijdou i rodiče, kteří mohouochutnat zdejší výborný svařák! Děti určitě potěší silvestrovské opékání buřtů na ohni.

Naučná stezka Vysočany–Prosek–Střížkov v Praze 9

Naučná stezka Vysočany–Prosek–Střížkov v Praze 9

Naučná stezka vás provede méně známými zákoutími Prahy a seznamí vás s historií původně zemědělských osad Vysočany, Střížkov a Prosek. Na stezce se nacházejí také přírodní zajímavosti, jako například Prosecké skály, park Podviní či potok Rokytka.

Bobová dráha Prosek - 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha Prosek - 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha na Proseku nabízí zábavu po celý rok! Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Využít můžete i lezeckou stěnu a lanový park.