Úvod > Aktuality > 20 tipů na podzimní výstavy

20 tipů na podzimní výstavy

Vydáno 30. září 2017 Kultura
Podzimní počasí naznačuje, že je čas hledat zábavu jinde než na procházkách v přírodě a při sportu. Pokud nechcete v chladných dnech zůstávat doma v posteli s knížkou a hrnkem čaje, načerpejte inspiraci z našich dvaceti tipů a vydejte se během října nebo v listopadu na výstavu.
Designblok 2018 - Prague Design and Fashion Week - Dny designu v Praze

Designblok 2018 - Prague Design and Fashion Week - Dny designu v Praze

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v termínu 25. - 29. října 2018 na Výstavišti v Holešovicích.

Orbis Pictus Play Zlín (1)

Orbis Pictus Play Zlín

Projekt Orbis Pictus Play aneb Brána do světa tvořivé lidské fantazie autorů Jiřího a Radany Waldových je mezinárodní projekt putovních výstav a doprovodných akcí, umělecky koncipovaných Petrem Niklem ve spolupráci s dalšími vizuálními umělci z České republiky i ze zahraničí.

Flora Olomouc 2018 - podzimní etapa

Flora Olomouc 2018 - podzimní etapa

Podzim je období, kdy zahrádkáři a sadaři sklízejí plody své práce. Na olomouckém výstavišti čeká všechny návštěvníky od 4. do 7. října také bohatý program se spoustou lákadel doplněný festivalem gastronomie a nápojů Olima, Podzimními zahradnickými trhy, Flora koštem.

Podzimní výstava Minerály Brno

Podzimní výstava Minerály Brno

Již druhá prodejní výstava MINERÁLY BRNO v tomto roce se uskuteční o víkendu 17. a 18. listopadu. Jedná se o jednou z největších mineralogických akcí v České republice.

Dýňový podzim v trojské botanické zahradě

Dýňový podzim v trojské botanické zahradě

Zelené bílé, samozřejmě obří oranžové a žluté, hladké, vrásčité, vroubkované, zahnuté, sudovité a hruškovité… Zkrátka rozsáhlý sortiment plodů z čeledi Cucurbitaceae je k vidění v pražské Botanické zahradě hl. m. Prahy v Troji.