10 tipů na kurzy zumby

Vydáno: 30. 9. 2011 14:12
Kategorie: Životní styl
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Zumba je jedním z nejnovějších trendů ve fitness. Kombinuje klasické posilovací cviky s tanečními kroky a latinsko-americkými rytmy. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a vůbec nezáleží na na vašich tanečních zkušenostech. A kde si ji můžete vyzkoušet? Podívejte se na našich dnešních 10 tipů!
 
Zaujala Vás aktualita 10 tipů na kurzy zumby ?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Zumba a latina aktivně
V Konstantinových Lázních můžete vyzkoušet lekce zumby, Latino večery, nebo semináře s Vilémem Matyášem, tanečníkem latiny na evropské úrovni.
Zumba v Praze - cvičíte a spalujete spousty kalorií
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 4
Zumba je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance. Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party. A přešně taková je filosofie Zumby.
Zumba Přerov
Fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady! Kombinuje dynamickou latino-americkou hudbu a latino-americké tance s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnohem víc.
Zumba Fitness v Mostě
Pohyb, tanec, zábava pro každého v Bailamos - taneční klub v Mostě. Zumba je spojení tance a pohybu zábavnou formou, spalování tuků, formování postavy, posilování problémových partií, získání fyzické kondice.
Arnika - různé formy cvičení v Praze
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 7
Aerobic, zumba, pilates, power jóga, P-class, kalanetika, cycling. Můžete si přijít i poležet do solárka nebo na masáž.
Centrum Tance Praha
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Taneční a pohybová škola Centrum Tance Praha nabízí výuku a pohybovou aktivitu ženám, mužům i dětem. U nás si zatančíte orientální tanec, salsu, sambu, street-dance a mnoho dalšího. Unikátní je výuka svůdného Flirt Dance a tance u tyče Pole Dance.
Twister fitness club Ostrava - přijďte si k nám zacvičit a nasát pohodovou atmosféru
Oblast: Ostravsko
Město: Ostrava
Nabízíme fitness v centru Ostravy nedaleko nákupního centra Futurum. Posilovna je nově dovybavena komfortními posilovacími stroji zn. KWK a skýtá přes 80 cvičebních míst. Kardio zóna obsahuje nadstandartní kardio stroje zn. Panatta Sport®.
Zumbathon® Praha - Řeporyje
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha-Řeporyje
Zumba přichází do Řeporyjí! Skvělá lektorka připravila dvohodinovku plnou žhavých rytmů, zábavy a skvělé atmosféry.

Nejnovější aktuality

Zámecké nádvoří v Dobříši se o víkendu stane rybím rájem

Zámecké nádvoří v Dobříši se o víkendu stane rybím rájem

Vydáno před 14 hodinami | Střední Čechy | Gurmánská turistika

Celodenní program na nádvoří zámku Dobříš od 11:00 - 17:00 hodin nabídne nejen grilování a prodej pečených rybích pochoutek. Jak se tyto ryby loví, se dozvíte na výstavě rybářské techniky nebo přímo od rybářů, kteří p... celá aktualita

Renesanční zpěvy  a  výstava fotografií s africkými tématy o víkendu na hradě Lipnice

Renesanční zpěvy a výstava fotografií s africkými tématy o víkendu na hradě Lipnice

Vydáno před 15 hodinami | Vysočina | Památky

Sobotní den 2. srpna 2014 bude na hradě Lipnice patřit neziskové organizaci Bwindi Orphans, která bude prezentovat svou činnost. Její hlavní náplní je zprostředkovávání adopcí na dálku pro děti z Ugandy, dovoz a pro... celá aktualita

Divadelní pouť na hradě Svojanově bude o víkendu bavit malé i velké

Divadelní pouť na hradě Svojanově bude o víkendu bavit malé i velké

Vydáno před 16 hodinami | Východní Čechy | Zážitky

O nastávajícím víkendu 2. – 3. 8. 2014 bude na hradě Svojanov pořádán již 24. ročník Divadelní poutě. Divadelní pouť je tradiční akcí, která se každoročně pořádá v historickém prostředí hradu Svojanova. Smyslem akce j... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu >

Další tipy z podkategorie Fitness a beauty