Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Jízda s károu taženou psy v Bečvářově srubu

Jízda s károu taženou psy v Bečvářově srubu

Zážitky
Vyzkoušejte mushing - psí spřežení! Čeká vás výklad, ustrojení psů, zapřáhnutí do káry nebo vypřáhnutí a odstrojení, nakrmení. Pak podle vaší zdatnosti až hodinu a půl trvající projížďka na sportovní káře, vždy však s asistencí zkušeného mushera.

Nezapomenutelný zážitek prožijete v malebném prostředí Šumavských lesů, poblíž obce Hojsova Stráž. Buď vás musher veze na káře a vy si jen užíváte ten nádherný zážitek a adrenalin. Tento zážitek můžete současně prožívat se svým partnerem. Váš partner může jet za vámi na další káře tažené 4 až 6 psy a celou dobu bude pod dohledem mushera. Můžete se během jízdy vystřídat a užívat si obě tyto varianty.

Čeká vás výklad, ustrojení psů a hodinová projížďka na sportovní káře, vždy však s asistencí zkušeného mushera. Ten se postará o vaše pohodlí i bezpečnost. Spřežení je taženo 8 a více spolehlivými a kamarádskými psy typu Husky. Musher vás veze na káře a vy si jen užíváte ten nádherný zážitek a adrenalin. Jízda probíhá podle posouzení zdatnosti jedince musherem.

Penzion restaurant Bečvářův srub se nachází v západní části CHKO Šumava, v oblasti horského střediska Železná Ruda, v poklidné lokalitě, v nadmořské výšce 940 m n m. Penzion Bečvářův srub je nový srubový penzion, který poskytuje nadstandardní ubytování, kvalitní služby ve stylové restauraci a možnost využití nádherného wellness studia s masážní vířivkou a saunou.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 10. 2016
14.9.
17.11.
Homage JB - výstava Klatovy

Homage JB - výstava Klatovy

Klatovy, Šumava
31.5.
31.12.
Mecenáš muzea Ševcovic

Mecenáš muzea Ševcovic

Klatovy, Šumava
31.5.
31.12.
Muzeum dětem Klatovy

Muzeum dětem Klatovy

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí