Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Bai mai - navštivte pravé thajské masáže ve Zlíně

Bai mai - navštivte pravé thajské masáže ve Zlíně

Lázně a wellness
V příjemných prostorách salonu Bai mai se o vaše tělo i duši zmáhané každodenním stresem postarají profesionální masérky, rodilé Thajky. Své odborné znalosti a zkušenosti získaly dlouholetou praxí v rehabilitačních centrech thajských nemocnic.
Dopřejte vašemu tělu pravidelnou thajskou masáž - vaše mysl bude vyrovnanější, budete odolnější vůči nemocem a stresu. Zvláštní důraz v salonu salonu Bai mai kladou především na dokonalou znalost metod tohoto tradičního léčebného umění, ale hlavně i na přizpůsobení se individuálním potřebám klienta. Hned po příchodu na recepci se vám budoue věnovat, vše vysvětlí a masáž upraví dle potřeby a vašich fyzických možností, či zdravotních omezení.

Tradiční thajská masáž je terapeutická procedura známá již více než 2500 let. Její kořeny lze najít ve starodávném léčebném umění indické áyurvédy, vliv jógy je patrný při polohování těla a při protahovacích pohybech, jež jsou součástí masáže. Zjevná je i jistá podobnost s akupresurou a akupunkturou, která se dodnes využívá jako účinná léčebná metoda v tradiční čínské medicíně. Umění thajské masáže spočívá především v tlakovém působení na energetické dráhy v lidském těle (jejich počet je odhadován na 72 000).

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 2. 2017
25.8.
27.8.
Barum Czech Rally Zlín 2017

Barum Czech Rally Zlín 2017

Zlín, Východní Morava
16.5.
20.5.
Festival Setkání Stretnutie 2017 ve Zlíně

Festival Setkání Stretnutie 2017 ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
26.5.
3.6.
Zlín Film Festival 2017

Zlín Film Festival 2017

Zlín, Východní Morava
6.12.
28.2.
Petr Zatloukal - výstava fotografií

Petr Zatloukal - výstava fotografií

Holešov, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí