Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zábava v areálu westernového městečka Stonetown

Zábava v areálu westernového městečka Stonetown

Letní sporty
Westernové městečko najdete na Vysočině, v blízkosti obce Kamenice u Humpolce. Podstatnou výhodou areálu je možnost zajištění programu pro školy bez přítomnosti další široké veřejnosti.

Čeká vás zábavný den nejen pod širým nebem. Areál městečka vás přenese do doby osidlování divokého západu, kde jsme pro vás připravili prohlídku muzea a zajímavé přednášky o indiánech, lovcích a kovbojích.

Dále ukázky umění osadníků a indiánů spojené s tzv. workshopem, tedy vlastní tvorbou dětí (např. výroba čelenek, náhrdelníků, malování, pečení chleba). Ve volném čase lze navštívit místní saloon, kavárnu s různými dobrotami pro malé i velké, dětské hřiště, české Zoo a řadu dalších zajímavých atrakcí.

Pokud nespěcháte a chcete si užít vícedenního výletu, je možné přespat přímo v městečku a prožít večer u táboráku v romantické atmosféře westernového městečka a další den pokračovat na další zajímavá místa v blízkosti městečka (např. hrad Orlík nebo Lipnice, města Humpolec, Jihlava a tak dále).

Program pro školí výpravy:

  • 10:00 – 10:15 - příjezd účastníků
  • 10:15 – 10:45 - uvítání návštěvníků, prohlídka městečka a muzea
  • 10:45 – 11:30 - přednášky o lovcích a indiánech spojené s ukázkami
  • 11:30 – 12:30 - volná zábava
  • 12:30 – 14:00 - dovednostní soutěže o ceny (střelba z luku a vzduchové pušky, hod nožem, tomahavkem, podkovou atd),
  • 14:00 – 14:30 - odjezd
Program školního výletu včetně časového rozvrhu lze upravit dle dohody. Občerstvení (oběd, večeře, snídaně) je možné zajistit po celou dobu pobytu. Dovednostní soutěže o zajímavé ceny nejsou zahrnuty v ceně programu, jedna soutěž = 10 Kč. Doporučené kapesné je 100 – 200 Kč.

Podmínky účasti - závazné objednání předem po telefonu nebo e-mailem a zaplacení 50% zálohy na účet. Kapacita míst na den je omezena, proto neváhejte a kontaktujte nás. Zbytek ceny vstupného se doplácí hotově na místě. Pedagogický dozor a řidič mají účast zdarma, stejně jako jednu kávu s dezertem.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2018
18.4.
12.8.
Pocta suknu: Textil v kontextu umění

Pocta suknu: Textil v kontextu umění

Humpolec, Vysočina
10.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Rozhledy - Inspirace krajinou" na hradě Lipnici

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
21.4.
1.7.
Otokar Štáfl, brodský patriot a Čechoslovák

Otokar Štáfl, brodský patriot a Čechoslovák

Havlíčkův Brod, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí