Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wikyland v Modřicích u Brna - zábavní centrum pro celou rodinu

Wikyland v Modřicích u Brna - zábavní centrum pro celou rodinu

Zážitky
Hledáte skvělou zábavu a dobrodružství pro celou rodinu nebo chcete společně se svými dětmi zažít jen něco netradičního? Bude mít vaše dítě narozeniny či jinou příležitost k oslavě a chtěli byste mu ji uspořádat na místě, na které dlouho nezapomene? Nebo chcete svým dětem udělat zkrátka jen rados...
Rodinné zábavní centrum Wikyland je správná odpověď na všechny předešlé otázky. Na ploše více než 3 000 m2 jsou vám (včetně dospělých) k dispozici trampolíny, tobogány, skluzavky, kolotoče, autíčka, rodeový býk, nafukovací atrakce, horolezecká stěna, dětská diskotéka s laser show, ale i restaurace, kavárna, dětský bar, pro ženy kosmetika a kadeřnictví či obchod plný hraček a specializované dětské obuvi.

O vaše děti se profesionálně postará proškolený personál animátorů a vy si zatím můžete užít volný čas v klidové zóně kavárny či restaurace s přímým výhledem na vaše děti. Wi-Fi, bezbariérový přístup včetně výtahu a řada dalších výhod jsou zde samozřejmostí a navíc vstupné platí jen ti, kdo chtějí být přímo na hrací ploše s dětmi. Ostatní prostory jsou přístupné zdarma.

Wikyland je otevřen 7 dní v týdnu, vždy od 9 do 20 hodin. Neváhejte a přijďte prožít něco nového.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 5. 2018

Ubytování a restaurace v okolí