Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Wellness centrum horského hotelu Prometheus Dolní Morava

Wellness centrum horského hotelu Prometheus Dolní Morava

Životní styl
Základem hotelového wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool, sauna, dále můžete využít perličkové a uhličité koupele, rašelinové zábaly, parní aromatickou lázeň, tepidarium, masáže a kosmetické služby.
Krásnou přírodu, zdravý vzduch, sportovní vyžití, romantiku – to všechno nabízí oblast Králického Sněžníku. Dnešní člověk, nadměrně zatížený prací a civilizací, však potřebuje odpočívat účinněji. Proto se v horách začala budovat wellness centra, poskytující léčivé a rehabilitační procedury. Jedním takovým se honosí rovněž Horský Hotel Prometheus. Představuje dobrou volbu pro pobyty o víkendu nebo dovolené, máte-li skutečný záměr relaxovat a efektivně posílit své zdraví. Na webových stránkách si můžete vybrat speciální balíčky.

Základem hotelového wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén, pro ubytované hosty od 10 do 16 hodin zdarma. Okrová, bledě modrá a zelená barva spolu s uklidňujícím výhledem zajišťují pohodu při plavání a vodních hrátkách. Mezi oblíbené služby Hotelu Prometheus patří také hyhromasážní vana – whirlpool. Přináší zejména psychické uvolnění, stimuluje "hormon štěstí" - endorfin. Urychluje rehabilitaci, odstraňuje únavu a bolest. Pohodu ve whirlpoolu ještě umocníte společností vašich blízkých nebo známých.

Další procedurou, využívající speciální vanu s provzdušňovacími tryskami, jsou perličkové koupele, které příznivě působí na srdce, krevní oběh, dýchání, pohybové ústrojí, nervy, látkovou výměnu či potenci. Inhalování čistého kyslíku ve vysoké koncentraci a přesném dávkování podle dýchání každého klienta umožňuje kyslíková terapie – oxygenoterapie. Už po 30 minutách se budete cítit skvěle.

Jako podpůrný prostředek při revmatických a kloubních onemocněních lze využít rašelinové zábaly hotelového wellness centra. Jednorázová rašelinová plástev zajišťuje absolutní hygienu a opravdu uleví vašim zádům i kloubům. Elixírem mládí jsou suché uhličité koupele. Klient půl hodiny pohodlně leží ve velkém plastikovém vaku naplněném oxidem uhličitým, přičemž se mobilizují veškeré metabolické, hormonální, nervové a psychické procesy.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 8. 2017