Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Školička u sv. Michala - výtvarné kurzy v Praze 1

Školička u sv. Michala - výtvarné kurzy v Praze 1

Zážitky
Ateliér ŠUM - Školička u sv. Michala nabízí výtvarné kurzy pro dospělé i děti. V kurzech se učí kresba, malba, keramika, šperk, architektura nebo Tiffany vitráž. Zrealizujte si své výtvarné nápady. V kurzech vládne uvolněná atmosféra při níž si odpočinete a naberete nových sil.

Školička u sv. Michala je centrum volného času pro mládež i dospělé na Praze 1. Pořádá výtvarné a umělecké kurzy pro začátečníky i pokročilé. Zajišťuje také výtvarné kurzy pro školy a školky. Firmám pak nabízí výtvarný program pro teambuildingové akce.

Zrealizujte si své výtvarné nápady. V kurzech vládne uvolněná atmosféra při níž si odpočinete a naberete nových sil. Přihlásit se můžete do kurzu malby, kresby, grafiky, keramiky, šperku, plstění, vitráže a fusingu. Pro adepty studia na VŠ s uměleckým zaměřením se zde pořádají přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. V kurzech keramiky vás naučí točit na keramickém kruhu.

Výtvarné kurzy ve Školičce probíhají po celý týden. V dopoledních hodinách se lektoři věnují především školkám a školám. Odpoledne sem chodí děti a večer dospělí. Kurzy pro dospělé začínají obyčejně okolo 17 hodiny a končí v nočních hodinách. Pokud nemáte na běžnou docházku na kurzy čas, mohou lektoři přijet k vám domů.

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 9. 2017

Ubytování a restaurace v okolí