Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vyhlídkové lety - Letiště Strunkovice

Vyhlídkové lety - Letiště Strunkovice

Letní sporty
Asi každý někdy snil o létání. U nás si tento sen konečně můžete splnit! V přátelském prostředí mezi šumavskými kopci můžete zažít jedinečnou zkušenost, o které budete jistě dlouho vyprávět všem ve vašem okolí.
Téměř každý víkend probíhá na našem letišti čilý letový provoz. Můžete si prohlédnout spoustu typů letadel od větroňů přes ultralehká letadla a „dospělá“ motorová letadla až po vrtulníky. V případě vašeho zájmu, vás rádi provedeme naším hangárem a zkušení piloti vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Pro ty z vás, kteří si přejí zažít pocit, který znají jen ptáci a pár vyvolených, nabízíme vyhlídkové lety. Můžete zvolit klidný let po okolní krajině, kroužení ve stoupavých proudech pouze za svistotu větru nebo krátký, ale adrenalinem a přetížením naplněný let. Vše závisí pouze na vašich přáních a možnostech.

Na našem letišti najdete bar s posezením a výhledem na veškeré dění kolem. V baru se můžete osvěžit nápojem nebo posilnit dobrým jídlem. Dále nabízíme možnost ubytování až pro 27 osob, a to po celý rok. Pokud vás létání zaujalo, můžete u nás projít výcvikem k získání pilotního průkazu. Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu roku. Přes zimu probíhá teoretická část výcviku a s prvním jarním sluníčkem můžete začít létat už jako žák naší letecké školy.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 4. 2018
27.3.
27.5.
Bytový textil 1. republiky

Bytový textil 1. republiky

Prachatice, Šumava
21.3.
27.4.
Kontinuita čtverce

Kontinuita čtverce

Prachatice, Šumava
28.7.
Tančírna na zámku Kratochvíle

Tančírna na zámku Kratochvíle

Netolice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí