Botel Vodník - výhled na Prahu z lodi na Vltavě

Kategorie: Letní sporty
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 2,99/5. Hodnoceno: 70x.Počet hvězdiček je: 2,99/5. Hodnoceno: 70x.Počet hvězdiček je: 2,99/5. Hodnoceno: 70x.Počet hvězdiček je: 2,99/5. Hodnoceno: 70x.Počet hvězdiček je: 2,99/5. Hodnoceno: 70x.
Region: Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 5

Nádherný výhled na okolí Vltavy, staré Prahy, Kampy, Čertovky, také možnost výletu až k Slapské přehradě - to vše z našich lodí, které půjčujeme široké veřejnosti. Karlův most, Vyšehrad, Žluté lázně, Pražský hrad, Občanská plovárna, ZOO, Žofín... atd.
Botel Vodník má vlastní výletní lodičky s motorem, pro romantické prohlídky Prahy z řeky Vltavy - 5metrová loď s motorem 20 ps pro 6 osob. Možnost i menších lodiček s motorem 5 ps pro 3 osoby. Romantický výlet pro rodinu s dětmi i ostatní. Pro řízení loďky není třeba žádné zvláštní oprávnění, postačí věk 18 let. 

Další možnost je nádherný výhled z naší terasy na zátoku a Vyšehrad, s výbornou kuchyni lodní restaurace na naší lodi Botel Vodník za velmi příznivé ceny.

Botel Vodník,to je pražská hotelová loď poskytující své služby od roku 1991 nabízí svým zákazníkům ubytovaní a příjemné posezení v naší restauraci nebo na naší terase s překrásným výhledem do zátoky u Císařské louky a na proslulou citadelu Vyšehrad. Dvacet devět moderně zařízených pokojů nabízí svým hostům pokoje s klimatizací a sociálním zařízením, telefonem a možností využít bezdrátového připojení k internetu, a to i na terase hotelu. Můžete využít solária, lukostřelbu nebo paintball. Kapacita botelu je 85 lůžek. Botel Vodník má vlastní parkoviště.

Související

Další články >

Ubytování

Kontakty

Botel Vodník

Strakonická 2
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 257 315 667
Tel.:
+420 604 110 000
Email:
info@botel.cz
WWW:
www.botel.cz
GPS:
50,052000 14,411248
 

Vstupné

Cena: 1 150 Kč
Poznámka: 1150 Kč - 2100 Kč za 2lůžkový pokoj/noc v hl. sezóně.

Časová náročnost

1,0 hodina


Kategorie

Naposledy změněno: 15.11.2012