Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Vinárna Bokovka v Praze

Vinárna Bokovka v Praze

Gurmánská turistika
Vinárna Bokovka je otevřena každému, kdo chce ochutnat kvalitní vína především z Evropy. V nabídce ale najdete i vína z Argentiny, Chile, Kalifornie a Nového Zélandu. Objevíte zde zajímavá, méně známá, ale kvalitní vína z celé Evropy a máme v nabídce nechybí ani nejlepší vína z Moravy.

Wine Bar Bokovka byl otevřen v prosinci 2005 v Pštrossově ulici přáteli: sběratelem umění Janem Bejšovcem, malířem Stanislavem Divišem, režisérem Janem Hřebejkem, fotografem Tonem Stanem, režisérem Davidem Ondříčkem a grafikem Alešem Najbrtem, kteří se předtím scházeli u příležitosti ochutnání vín na degustacích a v bytech svých kamarádů.

Vinárna Bokovka tedy vznikla z potřeby najít místo, kde by se mohli kdykoli sejít se svými přáteli nad sklenkou dobrého vína, při jeho degustacích a oslavách všeho druhu. Bokovka je otevřena každému, kdo chce ochutnat kvalitní vína především z Evropy. V nabídce ale najdete i vína z Argentiny, Chile, Kalifornie a Nového Zélandu, nechybí samozřejmě ani nejlepší vína z Moravy.

Díky pravidelným účastem na zahraničních aukcích mají ve zdejším sklepě jedny z největších skvostů z Bordeaux, Burgunska nebo Toskánska. Mimo dobrého vína zde najdete bohatou nabídku francouzských, italských i domácích delikates.

Vinárna Bokovka je malá, útulná, přátelská a nekuřácká. Každé pondělí zde navíc obsluhuje jeden z majitelů.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 12. 2016
5.10.
18.12.
Pocta Václavu Havlovi v Praze 6

Pocta Václavu Havlovi v Praze 6

Praha 1, Praha
2.11.
8.1.
Tomáš Bím - Ohlédnutí

Tomáš Bím - Ohlédnutí

Praha 2, Praha
3.2.
12.12.
Mini capoeira s batolátky 2-3 roky

Mini capoeira s batolátky 2-3 roky

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí