Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Váňův statek v Dubovicích

Váňův statek v Dubovicích

Životní styl
Váňův statek je moderní zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku a nachází se v srdci Vysočiny nedaleko Pelhřimova. Svojí výjimečnou polohou je Váňův statek předurčen nejen pro konání svatebních obřadů a rozmanitých oslav, ale i indoorových a outdoorových aktivit.

V okolí Váňova statku se nachází mnoho zajímavých historických i kulturních památek a dohromady s okolní krajinou je toto místo velmi vhodné  pro milovníky turistiky, cykloturistiky,  nebo pro trávení dovolené i víkendového odpočinku po celý rok.

Váňův statek nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností jedné či dvou přistýlek.Celková kapacita s přilehlými vilkami je až 80 lůžek. Pro náročnější klientelu je k dispozici superior apartmán v nadstandartním  provedení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,  stylovým – masivním  nábytkem a kompletním dekorativním vybavením. Klid a stylové aranžmá selského statku jsou příslibem spokojeného pobytu.

Restaurace Váňova statku je designově dělená na část selského stavení a část  moderního kavárenského a odpočinkového vzhledu a zaměřuje se na klasickou českou kuchyni. Celková kapacita restaurace je 90 míst k sezení s možností podávání pokrmů grilovaných či možností uspořádání soukromých akcí s grilováním a letní terasou pro 100 osob.

Váňův statek nabízí také vyžití pro víkendové rybáře. U statku se nachází malý rybníček s několika druhy ryb, které zaručeně berou. Personál statku se snaží vyhovět návštěvníkům, kteří si chtějí odpočinout od civilizace a na chvilku se oddat rybaření v krásné přírodě. Připravujeme zbrusu novou dráhu pro čtyřkolky plnou skokánků, zatáček a nezvyklých stoupání či klesání plné adrenalinu.

Celý popis
Naposledy změněno: 25. 8. 2016
22.8.
27.8.
Filmové pohádky Josefa Dvořáka

Filmové pohádky Josefa Dvořáka

Kamenice nad Lipou, Vysočina
1.6.
27.8.
Letní Platforma Humpolec 2016

Letní Platforma Humpolec 2016

Humpolec, Vysočina
17.6.
30.9.
Mami, co jsi mi koupila?

Mami, co jsi mi koupila?

Třešť, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí