Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hector Sport Praha

Hector Sport Praha

Životní styl
Hector Sport je sportovní centrum v Praze 10 - Malešicích s dlouholetou historií, ve kterém najdou návštěvníci sportovní vyžití, zábavu a příjemné posezení v klubové atmosféře. Hector nabízí mnoho sportovních aktivit, relaxaci ve wellness centru apod.
Ze sportu Hector nabízí squash, tenis, badminton, beachvolleyball, stolní tenis, posilovnu, bowling a skupinové lekce, například pilates, zumbu, cvičení maminek s dětmi a podobně. Na všechny tyto aktivity můžete použít jednotný kreditový systém. Z wellness aktivit si můžete vybrat relaxaci v sauně, soláriu a provádí se zde také masáže.

Pokud si rádi zahrajete squash, můžete se zůčastnit pravidelných čtvrtečních turnajů pro širokou veřejnost. V pravidelných 14denních cyklech vždy od 19 hodin a za startovné 250 Kč můžete poměřit své squashové umění s dalšími příchozími hráči.

Sportovní areál Hector Sport v Malešicích nabízí také restauraci s celoročním provozem od snídaní po večeře, od 9:00 do 21:00 ve všední dny, víkendy i svátky. Stoly jsou umístěny v prostoru baru, částečně i s výhledem na squashové a tenisové kurty. V letní sezóně (květen - říjen) můžete využít posezení na terase s výhledem na tenisové kurty a beach. Čepuje se zde Kofola a Pilsner Urquell. Vyškolení baristé vám připraví vynikající kávu značky Bristot. Ve všední dny nabízíme obědové menu.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 10. 2017
21.10.
25.11.
Kulmináž výstavy Kevina V. Tona

Kulmináž výstavy Kevina V. Tona

Praha 8, Praha
20.10.
31.10.
Palm Off Fest 2017

Palm Off Fest 2017

Praha 8, Praha
25.9.
14.11.
Akvarel s Markétou

Akvarel s Markétou

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí