Ubytování na Zámku Napajedla – ubytování plné barev, vůní a energie

Ubytování
Na zámku v Napajedlích můžete kromě klasických zámeckých prohlídek využít také zámeckého ubytování. Zámecké pokoje jsou zařízeny v shabby chic stylu, který kombinuje nové se starým, dává starým předmětům novou funkci a zároveň uplatňuje jemné a romantické linie.
V pokojích na zámku Napajedla můžete svět vnímat všemi smysly. Hrají barvami, vůněmi, energiemi, květinami. Můžete si vybrat z rozličných pokojů, které jsou pojmenovány dle rozdílných životních aspektů. Dále některé nesou jména po potomcích Jana Antonína Bati, pod jehož vedením byla firma Baťa jedním z významných majitelů zámku, dále pak po šlechtických rodech, anebo zároveň po brazilských esencích, které nám do života přinášejí mnoho dobrého.

Jeden z největších apartmánů nese název Odvaha (Renascer). Dále nalezneme v patře zámeckých apartmánů pokoj označený jako Moudrost (Mamoa), Vitalita (Ybá), Rovnováha (Suri) či Něžnost (Indaiá).

Pokoje navrhuje majitelka zámku paní Eva Gajdošík, která je přesvědčena, že pro vytvoření příjemného prostředí nejsou důležité jen ty nejdražší kousky nábytku či zařízení. Snaží se proto o znovuobjevení tkanin, starších nábytků, dekorací, křesel, jež mají své kouzlo, následně je doplňuje o moderní prvky, které dodávají pokojům nádech současnosti. Jsme první v České republice, kdo tímto způsobem zařizuje interiéry sloužící veřejnosti.
Celý popis
27.3.
28.3.
Poutní dny v Kroměříži

Poutní dny v Kroměříži

Kroměříž, Východní Morava
27.3.
28.3.
Jan Sahara Hedl

Jan Sahara Hedl

Holešov, Východní Morava
27.3.
28.3.
Noc s Andersenem zve děti na večer a noc do knihoven Východní Moravy

Noc s Andersenem zve děti na večer a noc do knihoven Východní Moravy

Bystřice pod Hostýnem, Východní Morava
28.3.
29.3.
Velikonoce na zámku ve Slavkově u Brna

Velikonoce na zámku ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí