Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Terárium Praha Dubeč

Terárium Praha Dubeč

Příroda
Největší sbírku jedovatých hadů v ČR uvidíte v Muzeu teraristiky v Praze. K vidění tu nejsou pouze hadi, ale i různé druhy ještěrů. Pro spestření je k vidění i mladý Ara ararauna a tři druhy drápkatých opiček. Prohlídky je možné uspořádat i pro větší skupiny vedené průvodcem.
Přijďte a ponořte se do světa plného poznání, zajímavostí a přírodních zákonitostí. A to vše zábavnou formou, v příjemné atmosféře. Uvidíte zde krajty, želvu matamatu třásnitou, která je jediným exemplářem chovaným v ČR, menší opičky - kosmany a tamarýny, lemury a mangusty. Nechybí samozřejmě jedovatí hadi, kajmani a varani.

Pokud se hadů a ještěrů nebojíte, můžete se stát ošetřovatelem na jeden den. Poznáte co vše zahrnuje práce ošetřovatele a že není až tak snadná jak se může na první pohled zdát.

Pro školy je připravena speciální nabídka pro skupinové návštěvy teraria. Výukový program nabízí možnost obohacení školních vědomostí o nové poznatky, zkušenosti a zážitky - program je veden průvodcem, probíhá v prostředí teraria a využívá různých praktických ukázek. Délka programu je 45 min., ale je možno individálně přizpůsobit na přání školy nebo učitele. Objednaný program je závazný (na náplň prohlídky se lze dotázat telefonicky či emailem). Nabízíme prohlídku pro všechny věkové kategorie i typy škol a organizací.

Pro objednání a více informací využijte internetový rezervační systém na webových stránkách provozovatele.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 11. 2015
28.11.
29.11.
Ezotera - prodejní výstava

Ezotera - prodejní výstava

Praha, Praha
21.11.
3.1.
Vánoční výstava Ivy Hüttnerové

Vánoční výstava Ivy Hüttnerové

Praha 20, Praha
5.11.
30.11.
Výstava Markéty Zlesákové

Výstava Markéty Zlesákové

Praha 9, Praha
21.10.
16.12.
Podvečerní kurzy Zdravého vaření

Podvečerní kurzy Zdravého vaření

Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí