Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zážitková karta TáborCard

Zážitková karta TáborCard

Zážitky
Užijte si více zážitků za méně peněz v Táboře a blízkém okolí díky nové TáborCard. Díky kartě můžete navštívit levněji spoustu nových expozic, kulturních zařízení a slevy se vztahují také na stravování.

TáborCard spojuje zásadní expozice města Tábora, restaurace a kavárny. Držitelé karet získávají velmi zajímavé slevy na vstupné. Za posledních pár let vznikla v Táboře řada muzeí a atraktivit, které jistě stojí za návštěvu a o kterých návštěvníci města třeba vůbec netuší. A ke každému správnému výletu nebo pobytu patří i dobrý oběd, nebo kávička, proto jsou součástí karty také vybrané restaurace a kavárna, které sice nenajdete na hlavním Žižkově náměstí, ale jen malý kousek od něj. 

A co všechno je možné s kartou navštívit? Například Muzeum čokolády a marcipánu, Soukromé muzeum Lega, Housův mlýn, Strašidla a Skřítkov,  Společenský dům & restaurace Střelnice,  Muzeum loutkářského umění, Husitské muzeum, Expozice Táborský poklad, Divadlo O.Nedbala v Táboře, Městskou knihovnu Tábor, Galerii Konstanz,  Sezimovo Ústí – Památník dr. Edvarda Beneše (5 km), Letní kino (7 km), Kozí hrádek (8,5 km), Blatské muzeum Soběslav (20 km), nebo Blatské muzeum Veselí nad Lužnicí (31 km).

Karta je v prodeji v Infocentru na Žižkově náměstí nebo u některých partneů karty. Cena karty je 49,- Kč včetně DPH. Je dobré si před příjezdem nastudovat stránky karty a vymyslet program, případně se informovat u provozovatele kolik karet si koupit a jaký je pro vás ideální program.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 2. 2017
19.1.
4.3.
Restaurování & zábava

Restaurování & zábava

Tábor, Jižní Čechy
26.1.
10.3.
František Kratochvíl

František Kratochvíl

Tábor, Jižní Čechy
7.1.
2.12.
Muzejní kostýmované prohlídky v Táboře 2017

Muzejní kostýmované prohlídky v Táboře 2017

Tábor, Jižní Čechy
1.9.
31.8.
Jiří Kačer - Kameny

Jiří Kačer - Kameny

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí