Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Sportovní centrum Sušice - bazén, sauny, posilovna

Sportovní centrum Sušice - bazén, sauny, posilovna

Životní styl
Nové sportovní centrum v Sušici vás jistě nezklame. Nabízí bazén, sauny, posilovnu, lezeckou stěnu i místo pro kolektivní sporty. Víceúčelová hala nabízí v letním období povrch na inline, házenou, floorball a v zimě ledovou plochu. Přijeďte strávit svůj volný čas aktivně!

Sportovní centrum Sušice nabízí krásné nové prostředí, kde se nachází mnoho možností, jak aktivně strávit čas! Naleznete zde 25 m vyhřívaný bazén s unikátní technologii protiproudu pro simulaci divoké vody, samostatný zábavný bazén s masážními trysky a divokou vodou, dvě vířivé vany pro 15 a 8 osob, uzavřený tobogán s led světelnými efekty se samostatným dojezdovým bazénem, dětské brouzdaliště i finskou a parní saunu (každý den od 16 do 21 hodin).

Z dalších sportovišť si můžete vybrat velkou posilovnu nebo lezeckou stěnu. Celková lezecká plocha je 187 m2 a nabízí pět výstupových cest v kolmé stěně
a šest výstupových cest v převislé části. V posilovně probíhá řada skupinových lekcí: spinning, twerk, piloxing, kondiční cvičení, kruhový trénink, power jógu nebo bodystyling.

Víceúčelová hala nabízí v letním období povrch na inline, házenou, floorball a v zimním období ledovou plochu.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 12. 2016
1.12.
31.12.
Gurmánský prosinec v Nebespánu

Gurmánský prosinec v Nebespánu

Kašperské Hory, Šumava
28.12.
1.1.
Zimní prohlídky hradu Kašperk

Zimní prohlídky hradu Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
22.12.
Vánoční hra Zpátky do Betléma

Vánoční hra Zpátky do Betléma

Velhartice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí