Přímo v hotelu pro vás připravili oázu odpočinku a relaxace:
- koupele - perličková, podvodní, uhličitá, přísadová
- masáže - klasické ruční masáže, zážitkové masáže ( aroma masáž, medová masáž, , lávové kameny, skořicová, kokosová, atd.)
- peelingy – pomerančový sen, skořicový peeling s čokoládovou masáží nebo čokoládovým zábalem
- zábaly, relaxační tělové rituály Sothys, Alqvimia, Thalgo
- sauna, pára, solárium
- kosmetika
Dámy, vaši zvláštní pozornost si zaslouží speciální masáže a zábaly Thalgo. Jsou to vysoce relaxační a účinná ošetření zaměřená na detoxikaci, konturování a zpevnění. Použité přípravky obsahují mořské bahno z Mrtvého moře, mořské řasy a soli.
Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, můžete využít náš vnitřní hotelový bazén 12,5 m x 5,5 m x 1,3 m s whirlpoolem. Dále si můžete zapůjčit jízdní kolo nebo kolečkové brusle a zamířit do přírody po polabských cyklostezkách. Pro odpolední vycházku je zde příjemný okruh k soutoku Labe s Cidlinou.
Po návratu z přírody nebo relaxace přijměte pozvání do, po celý den otevřené, hotelové restaurace s terasou a kavárnou.