Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Solná jeskyně a masáže Na Stařečce v Třebíči

Solná jeskyně a masáže Na Stařečce v Třebíči

Životní styl
V solné jeskyni Na Stařečce v Třebíči zregenerujte tělo i mysl. Jeskyně je zhotovena jako unikátní důlní vstup do solného podzemní. Panuje zde speciální klima, vyznačující se vysoce ionizovaným vzduchem a vysokou čistotou, vlhkostí kolem 60 – 70% a teplotou 18 – 20°C.

Solná jeskyně Na Stařečce je v Třebíči jediná, ve které si můžete dopřát příjemnou masáž a znásobit tak účinek masáže působením solné jeskyně. Mimo to si zde můžete odpočinout formou relaxačních cvičení, užít si romantický večer pro dva v solné jeskyni, anebo můžete účinky soli nechat působit přes celou noc.

V podzemní solné jeskyni je přírodní Himalájská sůl, sůl ze solných jezer a sůl z Mrtvého moře. Jeskyně má dvě oddělené části pro vaše pohodlí a soukromí. V jedné naleznete malé podzemní jezírko, v druhé dětský koutek na hraní pro děti. Přístup od recepce je řešen jako důlní chodba.

Na klienty působí každý ze stopových prvků, který se dostává do ovzduší v solné jeskyni, a to zejména železo, vápník, magnezium, měď, mangan, zinek, selen, brom, jód.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 6. 2017
19.5.
30.9.
Výstava věnovaná 60. výročí časopisu ABC

Výstava věnovaná 60. výročí časopisu ABC

Třebíč, Vysočina
1.7.
2.7.
Svatoprokopská pouť - Třebíč

Svatoprokopská pouť - Třebíč

Třebíč, Vysočina
9.12.
Vánoční borovinské trhy

Vánoční borovinské trhy

Třebíč, Vysočina
28.7.
29.7.
Polanka fest

Polanka fest

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí