Široké spektrum sportů i relaxace - Sport Palace Doubravka

Životní styl
Kompletní služby trenéra nejen pro dospělé, ale i pro děti. Pořádání turnajů pro veřejnost i firmy. Profesionální vedení tréninku, předcházení špatným tréninkovým stereotypům a návykům.
Nabízíme 6 squashových a 3 badmintonové kurty, florbalovou plochu, cvičení (např. funkční kruhový trénink), posilovnu, indoor cycling, saunu, solárium, kavárnu, trenéra, hlídání dětí při cvičení.

PILOXING - je nová cvičební metoda, která se stává čím dál víc populární. Piloxing spojuje dva odlišné sporty PILATES a BOX. A z každého si vybírá to nejlepší. Je to kombinace výbušnosti a ladnosti pocházející z americké Kalifornie. Piloxing se stává zábavným fitness sportem, který přináší něco nového. Pryč se starým aerobikem. Zatím co pilates zvyšuje pevnost a pružnost svalůbez nárůstu objemu při boxu musí být tělo zpevněné a v nepřetržitém pohybu. Piloxing je prostě vymyšlen chytře.

BODYSTYLING - pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Tréning se sice soustřeďuje na formování svalů celého těla ale především na problémové partie stehna, hýždě a břišní svaly. Bodystyling je kombinace klasického aerobiku a posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové partie zrovna posilujete.Výhodou je, že cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie s různou kondicí. Nemusíte se učit složité choreografie, jako u klasického aerobiku, ale můžete se přidat ke cvičení kdykoliv. Bodystyling je vhodný pro všechny, protože si můžete upravit tréninkový plán podle sebe a můžete se soustředit pouze na ty partie, které chcete upravit. Při cvičení se využívá různé náčiní - švihadla, bosu, flowtonik, gumičky , činky atd.
Celý popis
31.3.
Slavnost ke 100. výročí narození Pátera Františka Ferdy

Slavnost ke 100. výročí narození Pátera Františka Ferdy

Spálené Poříčí, Plzeňsko a Český les
1.4.
31.12.
Koncerty v kostele svatého Rocha

Koncerty v kostele svatého Rocha

Březnice, Střední Čechy
1.4.
31.10.
Výstava obrazů Martina Chochela na zámku Valeč

Výstava obrazů Martina Chochela na zámku Valeč

Valeč, Západočeské lázně
2.4.
Husité na jižním Plzeňsku

Husité na jižním Plzeňsku

Blovice, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí