Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Severská chůze v Brně - nordic walkingem za zdravím

Severská chůze v Brně - nordic walkingem za zdravím

Letní sporty
Jsme tu pro vás, kteří chcete rozšířit své pohybové dovednosti o novodobý sport Nordic Walking. Naučíte se dovednost na celý život a ještě znovuobjevíte radost z chůze. Již na dvou místech v Brně - na Lesné a v Bystrci.
Jsme praktici, pořádáme hodiny výuky, tréninky, kurzy pro veřejnost i instruktory, výlety, programy na „míru“ (např. firemní akce), půjčujeme i prodáváme osvědčené hole určené pro tento sport. Naším cílem je podporovat lidi k pravidelnému pohybu venku, nejlépe v přírodním prostředí. Jsme nositeli originální techniky Nordic Walking a myšlenky projektu Nordic Walking point.

Cíl lekce:
  • pro začátečníky seznámení se správnou technikou, metodicky vedená praktická hodina. Větší část hodiny je instruktážní, ale půjdeme se i projít (po bezpečných stezkách).
  • pro pokročilé trénink správné techniky v průběhu delší procházky (s metodickou průpravou). Budeme se více hýbat a půjdeme terénem (po bezpečných stezkách).
  • pro extra pokročilé podpora a rozvoj kondice, správné techniky v dynamickém tempu (tzn. spotíme se), doplněné o posilovací cvičení. V terénu za Brnem.
  • Do budoucna chystáme možnost tréninku podle individuálního nastvení - speciální skupiny (např. s využitím sporttestrů - vaší tepové frekvence).
  • Trénink v sobotu či neděli, jak se vám to zamlouvá? Dejte nám o sobě vědět a my pro Vás připravíme lekci na „míru“ ve společně domluveném čase a místě.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 9. 2019
28.5.
13.10.
Počátky sportu v Brně

Počátky sportu v Brně

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
6.9.
13.10.
Výstava 95 let brněnského rozhlasu

Výstava 95 let brněnského rozhlasu

Brno, Jižní Morava
17.5.
30.9.
Výstava MUNI 100

Výstava MUNI 100

Brno, Jižní Morava
19.9.
3.10.
Osmdesátky v Brně: Zn. Bony s sebou

Osmdesátky v Brně: Zn. Bony s sebou

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí