Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rodinné ubytování na Habeši v Olešnice

Rodinné ubytování na Habeši v Olešnice

Ubytování
Rodinné ubytování na Habeši nabízí 3 apartmány s kapacitou 20 lůžek. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny. Již při vstupu na vás dýchne kouzlo stáří domu, se kterým jde ruku v ruce klid a pohoda.
Na Habeši v Olešnici zapomenete na všechny starosti a načerpáte nové síly. V objektu se nacházejí tři samostatné apartmány: Apartmán pana hostinského se 2 pokoji (3 lůžka, 4 lůžka a 1+1 přistýlka), společnou kuchyní a sociálním zařízením. Apartmán v šenku se 3 pokoji (v každém 3 lůžka) s vlastním sociálním zařízením. K těmto pokojům náleží společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem. Apartmán slečny z Černovic je třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. Zařízené a vybavené kuchyně lákají k uvaření dobrého jídla.

K dobré pohodě přispěje i zahradní gril a velké ohniště na zahradě. Ranní nebo večerní procházky, posezení na lavičkách pod stromy a keři navodí příjemnou atmosféru. V horkých letních dnech vybízí k osvěžení velký plavecký bazén s večerním osvětlením. Pro aktivní odpočinek jsou k dispozici kuželky a stolní tenis. Děti mohou využít prolézačky se skluzavkou. Možný je také pronájem tenisového kurtu.

V Olešnici a okolí je také velmi oblíbená cykloturistika. Prázdninové zážitky může zpestřit jízda na koních, nebo jen pohled na jejich ladné pohyby. Přestože Olešnice neleží ve vysokohorské oblasti, mohou rekreanti za příznivého zimního počasí využít dva lyžařské vleky s umělým zasněžováním, nočním osvětlením a upravené běžecké tratě.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 4. 2018
25.8.
26.8.
Olešnické dožínky

Olešnické dožínky

Olešnice, Jižní Morava
5.7.
Městské pivní slavnosti - Olešnice

Městské pivní slavnosti - Olešnice

Olešnice, Jižní Morava
17.8.
18.8.
Křetínka Cup 2018 - závody dračích lodí

Křetínka Cup 2018 - závody dračích lodí

Letovice, Jižní Morava
27.7.
Zámek Kunštát - kolébka sjednocené Evropy

Zámek Kunštát - kolébka sjednocené Evropy

Kunštát, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí