Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rodinné centrum Kouzelný ostrov v Praze 9 - Střížkově

Rodinné centrum Kouzelný ostrov v Praze 9 - Střížkově

Zážitky
RC Kouzelný ostrov nabízí oázu klidu nad šálkem dobrého čaje či kávy, ale také zajímavé kroužky, které vám dodají energii či zabaví zvídavé děti. Zatímco se budete věnovat sami sobě, postarají se zde o vaši ratolest. V centru je herna pro děti do cca 8let.
V rodinném centrum Kouzelný ostrov můžete využít hlídání profesionální tety za velmi příznivé ceny. Vybírat lze z mnoha kroužků, například jóga pro dospělé, cvičení pro těhotné, angličtina pro děti i dospělé, cvičení maminek s dětmi, možnost vaničkování a plavání kojenců, přednášky o výživě, programy na hubnutí a mnoho dalšího. Těšit se můžete i na hlídání dětí v domácím prostředí, vyzvedávání dětí ze školek, dohlídávání dětí po nemoci, atd.

Pro rodiče a jejich děti je připraveno občerstvení – káva, čerstvý čaj ze zázvoru či máty, domácí limonády. Zatímco se vaše dítko bude bavit hrou, můžete využít masérských služeb za zvýhodněnou cenu.

Zdejší služby se budou nadále rozšiřovat, proto budete-li nějaký kroužek postrádat, sdělte  to provozovatelům, kteří udělají maximum pro to, aby vám vyšli vstříc. Kontaktovat je můžete emailem.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 7. 2017

Ubytování a restaurace v okolí