Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurant Alcron v Praze - nejlepší v republice

Restaurant Alcron v Praze - nejlepší v republice

Gurmánská turistika
Svou labužnickou kuchyní, nádherným prostředím a zdvořilou obsluhou je restaurace Alcron příslibem skutečně nezapomenutelného večera.
Restaurace Alcron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody při posezení s přáteli i filosofického či politického rozjímání. Po rekonstrukci v roce 2000 se její rozložení trochu změnilo, nicméně tradice a věta příznačná označující vysokou úroveň “To je jako v Alcronu” žije dál.
 
Interiér s intimní atmosférou svíček, s roztančenými páry v New Yorku na motivy Tamary de Lempické a s krbem z třicátých let minulého století nabízí intimní posezení pro pouhých 24 hostů. Čeká na ně skvělý výběr delikátních pokrmů formou degustačních menu nejen z ryb a mořských plodů, připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou jedním z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů, Romanem Paulusem. Intimnost restaurace zajišťují místa pro pouhých 24 hostů.

Restaurace získala v minulých letech michelinskou hvězdičku, bohužel v roce 2018 o ni přišla. V průvodci však zůstala a má ocenění v podobě tří příborů za interiér, kvalitu obsluhy a atmosféru.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 7. 2018
22.6.
26.8.
Alex Webb

Alex Webb

Praha 1, Praha
17.7.
21.7.
Kozákov Challenge

Kozákov Challenge

Chuchelna, Český ráj
10.7.
8.8.
Letní slavnosti staré hudby 2018

Letní slavnosti staré hudby 2018

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí