Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace SaSaZu - alchymie chutí a barev asijské kuchyně

Restaurace SaSaZu - alchymie chutí a barev asijské kuchyně

Gurmánská turistika
SaSaZu, výtvor šéfkuchaře Shahafa Shabtaye, je alchymií chutí, barev, vášně a designu, které společně vytváří okouzlující zážitek. Inspirace šéfkuchaře Shahafa Shabtaye pochází z mnoha let cestování a vaření v Asii, jeho vzpomínek z ulic jihovýchodní Asie, místního života, pokrmů, kultury a zvyků.
SaSaZu, cenami ověnčená restaurace, je založena na pěti hlavních asijských kuchařských postupech: Sambal, Otak-Otak, Roti, Flame a Tai-Tai a také nejčerstvějších ingrediencích. V roce 2017 získala restaurace opět ocenění Bib Gourmand - dobrého jídla za přijatelné ceny udělované prestižním gastroprůvodcem Michelin Main Cities.

Okouzlující a ve městě jedinečný gigantický interiér je vybavený originálním nábytkem a doplňky dovezenými z celé Asie. Nabízejí zde kurzy vaření (při nichý se naučíte základní principy a techniky asijského kulinářství s využitím exotických ingrediencí jihovýchodní Asie), team-buildingové aktivity, SaSaZu market s asijskými potřebami a surovinami. Součástí je i superdesignový hudební klub pro 3000 lidí. O nedělích, kdy pořádají Family Sundays je otevřený také dětský koutek.

Sasazu sází na jednoduché a rychlé úpravy jídel, zdejší kuchaři respektují původní suroviny, a pokud použijí koření, dává v daném kontextu dokonalý smysl. SaSaZu je místo, kde se můžete nechat unášet na vlně intenzivní chuti čerstvého koriandru, zeleného chilli a citronové trávy.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 9. 2018
18.6.
30.9.
Landscape Festival 2018

Landscape Festival 2018

Praha 3, Praha
13.1.
31.12.
Trhy na Heřmaňáku

Trhy na Heřmaňáku

Praha 7, Praha
24.3.
24.11.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
22.8.
25.11.
Záhada Čapkova koberce

Záhada Čapkova koberce

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí