Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurace SaSaZu - alchymie chutí a barev asijské kuchyně

Restaurace SaSaZu - alchymie chutí a barev asijské kuchyně

Gurmánská turistika
SaSaZu, výtvor šéfkuchaře Shahafa Shabtaye, je alchymií chutí, barev, vášně a designu, které společně vytváří okouzlující zážitek. Inspirace šéfkuchaře Shahafa Shabtaye pochází z mnoha let cestování a vaření v Asii, jeho vzpomínek z ulic jihovýchodní Asie, místního života, pokrmů, kultury a zvyků.
SaSaZu, cenami ověnčená restaurace, je založena na pěti hlavních asijských kuchařských postupech: Sambal, Otak-Otak, Roti, Flame a Tai-Tai a také nejčerstvějších ingrediencích. V roce 2017 získala restaurace opět ocenění Bib Gourmand - dobrého jídla za přijatelné ceny udělované prestižním gastroprůvodcem Michelin Main Cities.

Okouzlující a ve městě jedinečný gigantický interiér je vybavený originálním nábytkem a doplňky dovezenými z celé Asie. Nabízejí zde kurzy vaření (při nichý se naučíte základní principy a techniky asijského kulinářství s využitím exotických ingrediencí jihovýchodní Asie), team-buildingové aktivity, SaSaZu market s asijskými potřebami a surovinami. Součástí je i superdesignový hudební klub pro 3000 lidí. O nedělích, kdy pořádají Family Sundays je otevřený také dětský koutek.

Sasazu sází na jednoduché a rychlé úpravy jídel, zdejší kuchaři respektují původní suroviny, a pokud použijí koření, dává v daném kontextu dokonalý smysl. SaSaZu je místo, kde se můžete nechat unášet na vlně intenzivní chuti čerstvého koriandru, zeleného chilli a citronové trávy.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2017
21.9.
31.12.
Game On - výstava o historii videoher

Game On - výstava o historii videoher

Praha 7, Praha
16.10.
27.10.
Setkání v Kostce

Setkání v Kostce

Praha 8, Praha
9.9.
21.10.
Heřmaňák – první trh bez igelitek

Heřmaňák – první trh bez igelitek

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí