Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Rekreační středisko Iveta

Rekreační středisko Iveta

Letní sporty
Přijeďte strávit dovolenou do rekreačního střediska, které leží v malebném údolí Svojanova s jedním z nejčistších ovzduší v ČR. Překrásná příroda přímo vybízí k výletům, ať už na kole po dobře značených cyklostezkách či pěšky. Jsme rájem pro rybáře, houbaře a dobyvatelé pokladů.
Oblast vyniká právě čistotou ovzduší, zelení, množstvím cyklo-turistických tras, památek a turisticky zajímavých míst. Naproti středisku se nachází rybník s možností rybolovu, za střediskem se rozprostírají malebné lesy, kde můžete nejen nalézat hřibky, ale i poklady v rámci hry geocachingu. V horkých letních dnech se můžete vykoupat v  bazénku či rybníčku v areálu střediska nebo využít 12 km vzdálený Aquapark v Moravské Třebové nebo 10 km na druhou stranu je průzračně čistý lom.

Středisko disponuje minigolfem, využít můžete ruské kuželky, ping-pong, hřiště na míčové hry, fotbálek, šipky, poker stůl a spoustu hraček pro malé děti.

Lenošit se u nás dá v upravené zahradě střediska nebo jen tak si lehnout do houpací sítě a nechat se obsluhovat milou obsluhou.

Pořádáme paintballové turnaje, sportovní soutěže, odpočinkové dny při hudbě či filmu. Páteční a sobotní večery jsou při hudbě a v dobré naladě u grilování.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2016
26.11.
27.11.
Advent na zámku Lysice

Advent na zámku Lysice

Lysice, Jižní Morava
25.12.
31.12.
Vánoční prohlídky zámku Lysice

Vánoční prohlídky zámku Lysice

Lysice, Jižní Morava
8.10.
Olešnický kvítek

Olešnický kvítek

Olešnice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí