Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Radisson Blu Alcron Hotel

Radisson Blu Alcron Hotel

Ubytování
Hotel nabízí ubytování ve 204 pokojích ve stylu Art Deco. K dispozici jsou i pokoje pro tělesně postižené, všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. Možnost stravování v michelinské restauraci Alcron a La Rotonde. Hosté mohou využít také fitness a wellness služby.
Pražský hotel Radisson Blu Alcron naleznete ve Štěpánské ulici, na Novém městě, pouze 100 metrů od rušného Václavského náměstí a nedaleko od všech památek Starého Města.

Prostředí hotelu Radisson Blu Alcron Hotel, které bylo restaurováno a dekorováno slavnou designérkou Marií Vafiadis ve stylu Art Deco 30. let, vám bude připadat jako most mezi minulostí a přítomností. Oslní vás hojnost skvostných detailů, vysoké stropy a starožitné osvětlení v pokojích, z nichž každý je originál, a pohodlný pobyt zajistí moderní vybavení, jako je vysokorychlostní bezdrátový internet zdarma a sauna. Všechny pokoje jsou nekuřácké a kromě vodících psů nejsou povolena žádná zvířata.

Restaurace Alcron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě i místem radosti a pohody při posezení s přáteli. Interiér s intimní atmosférou svíček a s krbem z třicátých let minulého století nabízí intimní posezení pro pouhých 24 hostů. Čeká na ně skvělý výběr delikátních pokrmů formou degustačních menu připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou jedním z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů Romanem Paulusem. Od roku 2012 restaurace každoročně získála michelinskou hvězdu, považovanou za "kulinářského Oscara"
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 7. 2018
22.6.
26.8.
Alex Webb

Alex Webb

Praha 1, Praha
17.7.
21.7.
Kozákov Challenge

Kozákov Challenge

Chuchelna, Český ráj
10.7.
8.8.
Letní slavnosti staré hudby 2018

Letní slavnosti staré hudby 2018

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí