Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Půjčovna motorových člunů a lodí v Praze na Smíchově

Půjčovna motorových člunů a lodí v Praze na Smíchově

Letní sporty
Smíchovská půjčovna nabízí nejširší paletu plavidel a nejdelší plavební trasy, neboť od jezu k jezu je to celých 8 km. Kromě pramic si zde můžete půjčit motorové čluny nebo výletní vor s grilem.

Půjčovna motorových člunů a lodí se nachází u Císařské louky, vlevo od Barrandovského mostu. S motorovým člunem, popřípadě výletním vorem z půjčovny Smíchov se smíte pohybovat mezi Modřanskou plavební komorou na Praze 4 a Mánesem na Praze 2. Celá trasa má přibližně 8 km. Pokud ji tedy projedete tam i zpátky, ujedete na Vltavě 16 km.

K nejoblíbenějším lodičkám patří motorové čluny. Na motorový člun se vejde až 5 osob. Zapůjčit si můžete dvouplovákový vor s modrobílým baldachýnem, stolečkem, lehátky, grilem i kotvou je vhodný pro netradiční obědy či večeře na vodě.

K půjčovně se dostanete ze stanice Metra B - Smíchovské nádraží kterýmkoliv autobusem jednu stanici, (nebo tramvají dvě) do stanice Lihovar. Ve stanici Lihovar přejděte Strakonickou ulici směrem k řece na úroveň prodejny historických automobilů. Odtud pěšky asi 50 m po chodníku směrem k Barrandovskému mostu, a dále asi 50 m dolů k vodě po dlážděné cestě.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 28. 5. 2016
14.4.
31.5.
Vernisáž - Tušení světla

Vernisáž - Tušení světla

Praha 5, Praha
27.5.
28.5.
Latinské tance pod širým nebem

Latinské tance pod širým nebem

Praha 4, Praha
17.4.
23.6.
Cvičíme s klokanem

Cvičíme s klokanem

Praha 4, Praha
14.1.
30.6.
Sportovní kroužek pro děti 3 - 6 let

Sportovní kroužek pro děti 3 - 6 let

Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí