Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Půjčovna motorových člunů a lodí v Praze na Smíchově

Půjčovna motorových člunů a lodí v Praze na Smíchově

Letní sporty
Smíchovská půjčovna nabízí nejširší paletu plavidel a nejdelší plavební trasy, neboť od jezu k jezu je to celých 8 km. Kromě pramic si zde můžete půjčit motorové čluny nebo výletní vor s grilem.

Půjčovna motorových člunů a lodí se nachází u Císařské louky, vlevo od Barrandovského mostu. S motorovým člunem, popřípadě výletním vorem z půjčovny Smíchov se smíte pohybovat mezi Modřanskou plavební komorou na Praze 4 a Mánesem na Praze 2. Celá trasa má přibližně 8 km. Pokud ji tedy projedete tam i zpátky, ujedete na Vltavě 16 km.

K nejoblíbenějším lodičkám patří motorové čluny. Na motorový člun se vejde až 5 osob. Zapůjčit si můžete dvouplovákový vor s modrobílým baldachýnem, stolečkem, lehátky, grilem i kotvou je vhodný pro netradiční obědy či večeře na vodě.

K půjčovně se dostanete ze stanice Metra B - Smíchovské nádraží kterýmkoliv autobusem jednu stanici, (nebo tramvají dvě) do stanice Lihovar. Ve stanici Lihovar přejděte Strakonickou ulici směrem k řece na úroveň prodejny historických automobilů. Odtud pěšky asi 50 m po chodníku směrem k Barrandovskému mostu, a dále asi 50 m dolů k vodě po dlážděné cestě.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2016
1.6.
30.9.
Sculpture line - sochařský festival

Sculpture line - sochařský festival

Praha 4, Praha
5.9.
30.9.
Nábory do florbalové Bohemky

Nábory do florbalové Bohemky

Praha, Praha
1.3.
30.11.
Výstava Perly české komedie

Výstava Perly české komedie

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí