Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Půjčovna obytných lodí na Labi v Mělníku

Půjčovna obytných lodí na Labi v Mělníku

Letní sporty
Nestůjte na břehu, staňte se kapitánem své dovolené. Půjčovna kajutových lodí - „hausbótů" na Labi v Mělníku nabízí k pronájmu pohodlné a dobře ovladatelné obytné lodě Viking 800 s obsaditelností 4-7 osob. K řízení lodí nepotřebujete žádný lodní průkaz ani zkoušky.

Stát se kapitánem své dovolené a vyrazit na netradiční plavbu po českých řekách je jednodušší, než se na první pohled zdá. Stačí si rezervovat termín. Po uhrazení zálohy je obytná motorová loď závazně blokována.

Současně obdržíte příručku uživatele plavidla, popis vodních cest a plavebního průvodce, což je výtah nejdůležitějších lodních značek a pravidel. Po příjezdu do přístavu vám bude znovu v klidu vyložena teorii plavby, ukázány všechny ovládací prvky lodě, dozvíte se užitečně fígle a vyjedete na zkušební plavbu, na které si můžete veškeré manévry s lodí vyzkoušet bez jakéhokoliv stresu pod odborným dozorem.

Poté již nic nebrání, abyste jako nefalšovaní kormidelníci a kapitáni vyrazili vstříc novým lodním dobrodružstvím.

Kajutové lodě je možné si zapůjčit na prodloužený víkend, minitýden či na celý týden a déle. Jak Vltava tak i Labe nabízejí množství romantických zákoutí. Vydejte se na netradiční dovolenou a staňte se na několik dnů opravdovým kapitánem lodě!

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 3. 2017
5.5.
6.5.
Vítání ptačího zpěvu

Vítání ptačího zpěvu

Mělník, Střední Čechy
4.5.
27.8.
Kam s ním? Do muzea!

Kam s ním? Do muzea!

Mělník, Střední Čechy
26.5.
Mělnická muzejní noc

Mělnická muzejní noc

Mělník, Střední Čechy
14.7.
24.9.
Člověče, nezlob se!

Člověče, nezlob se!

Mělník, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí