Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Perníčkův sen - perníkářství v Haštalské ulici v Praze

Perníčkův sen - perníkářství v Haštalské ulici v Praze

Gurmánská turistika
Perníkářství v Haštalské ulici v centru Prahy je návratem do dětství na návštěvu k babičce. Perníčky různých druhů tu voní až za roh, na zakázku vám zde připraví perník dle vašich představ, pořádají se zde workshopy, oslavy narozenin a různé další akce.
Perníčkův sen je rodinný podnik se zatím nedlouhou tradicí, který si klade za cíl oživit poctivé české řemeslo, o kterém sahají zmínky daleko do historie. Perníky, to je hlavně vášeň a poctivé suroviny. Stejně jako by zdejší cukráři toto medové pečivo upekli doma svým dětem, stejně tak ho pečou každý den pro vás. Maximální kvalita je zde zaručena - přijďte ochutnat a pobejt. Překvapí vás domácí voňavá atmosféra.

Vybrat si můžete ze široké nabídky - k dostání jsou zde pardubické perníky, Hořické trubičky nebo Mariánskolázeňské oplatky, kvalitní čokoláda doslova přetékající různými druhy mrazem sušeného ovoce, oříšky, kořením nebo jedlými kytičkami. V koutku pomůcek pro perníkovou tvorbu si můžete zakoupit téměř vše, co k perníkaření potřebujete - barvičky, pytlíky, polevy, potahovací hmoty, koření a samozřejmě i vykrajovátka.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 8. 2017
26.4.
1.6.
Praha hoří

Praha hoří

Praha 1, Praha
16.6.
1.10.
Výstava Jiřího Slívy PostPoesie

Výstava Jiřího Slívy PostPoesie

Praha 1, Praha
31.5.
1.10.
Výstava Václava Hollara

Výstava Václava Hollara

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí