Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Perníčkův sen - perníkářství v Haštalské ulici v Praze

Perníčkův sen - perníkářství v Haštalské ulici v Praze

Gurmánská turistika
Perníkářství v Haštalské ulici v centru Prahy je návratem do dětství na návštěvu k babičce. Perníčky různých druhů tu voní až za roh, na zakázku vám zde připraví perník dle vašich představ, pořádají se zde workshopy, oslavy narozenin a různé další akce.
Perníčkův sen je rodinný podnik se zatím nedlouhou tradicí, který si klade za cíl oživit poctivé české řemeslo, o kterém sahají zmínky daleko do historie. Perníky, to je hlavně vášeň a poctivé suroviny. Stejně jako by zdejší cukráři toto medové pečivo upekli doma svým dětem, stejně tak ho pečou každý den pro vás. Maximální kvalita je zde zaručena - přijďte ochutnat a pobejt. Překvapí vás domácí voňavá atmosféra.

Vybrat si můžete ze široké nabídky - k dostání jsou zde pardubické perníky, Hořické trubičky nebo Mariánskolázeňské oplatky, kvalitní čokoláda doslova přetékající různými druhy mrazem sušeného ovoce, oříšky, kořením nebo jedlými kytičkami. V koutku pomůcek pro perníkovou tvorbu si můžete zakoupit téměř vše, co k perníkaření potřebujete - barvičky, pytlíky, polevy, potahovací hmoty, koření a samozřejmě i vykrajovátka.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 8. 2019
24.5.
8.9.
Anežka LIVE! 2019

Anežka LIVE! 2019

Praha 1, Praha
26.4.
1.6.
Praha hoří

Praha hoří

Praha 1, Praha
19.7.
20.10.
Výstava Čtyřlístek a jeho přátelé

Výstava Čtyřlístek a jeho přátelé

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí