Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion & camp Javořice

Penzion & camp Javořice

Letní sporty
Ve Lhotce u Telče najdete statek, který v těchto místech stojí již 400 let. Dům je rozlehlou zemědělskou usedlostí s možností ubytování i sportovních aktivit.
Penzion nabízí 7 pokojů, umístěných v 1. patře a podkroví. V další části domu je vytvořeno zázemí pro ty, kteří využijí možnosti kempování či odpočinek v karavanech. K dispozici jsou též 2 hřiště - travnaté na fotbal a pískové na volejbal či nohejbal, dětské pískoviště, 2 ohniště a pec na grilování selat a jehňat.

Jelikož k venkovu patří i zvířata, rozkládají se kousek za domem pastviny pro ovce. O něco dál narazíte na několik rybníků (z toho tři vlastní) na koupání i rybolov, hluboké lesy jsou hojné na lesní zvěř, houby, maliny, ostružiny nebo borůvky.

Při procházce kolem pastvin si na nedávno instalovaných panelech poznávací stezky můžete přečíst něco o okolní přírodě a našich zvířatech, posedět na lavičce s výhledem do kraje nebo jen tak poslouchat šumění větru a zpěv ptáků.

Pro letní pohodu poslouží:
  • dětské pískoviště
  • trampolína
  • lukostřelba ze sportovních luků (2 pro dospělé, 1 dětský), pouze v doprovodu instruktora, nutno domluvit min. 1 den předem
  • venkovní terasa s ohništěm
  • ping-pong 
  • jízdní kola - 4 ks - při týdenním pobytu (7 nocí) jedno vypůjčení (na 1 den) zdarma, nutno domluvit min. 1 den předem
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 10. 2016
13.10.
30.11.
Kurzy Řemeslné obnovy

Kurzy Řemeslné obnovy

Telč, Vysočina
1.9.
30.10.
Podzimní festival Živo 2016

Podzimní festival Živo 2016

Telč, Vysočina
17.12.
Vánoční punč

Vánoční punč

Telč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí