Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Parašutistický výcvik v Jihlavě

Parašutistický výcvik v Jihlavě

Zážitky
Cílem tohoto kurzu Letecké Společnosti Dobrodruhů je připravit absolventy jak po fyzické, tak především po psychické stránce na vstup do světa parašutismu. Základní kurz trvá 48 hodin a obsahuje standardní, zákonem požadovanou výuku dle platných osnov Úřadu pro civilní letectví.
Lákají vás adrenalinové sporty? Přijďte procvičit vaši odvahu a vyzkoušejte si s námi jaké to je býti parašutistou! Málokdo ví, že na to, abyste si vyzkoušeli jaké to je sami vyskočit z letadla a bezpečně přistát na padáku typu křídlo, není nezbytné procházet kurzy, které trvají měsíce. Tento 48 hodinový kurz vás připraví na nezbytné a zahrnuje i samostatný výskok z letadla pod dohledem zkušeného instruktora.

Výcvik probíhá v terénu a seskoky jsou prováděny na Aeroklubových letištích nejčastěji na letišti Jihlava-Henčov, ale v úvahu přichází všechna letiště, která jsou způsobilá k provádění seskoků. V otázce výběru letiště je možná dohoda, ale finální rozhodnutí je vždy v kompetenci instruktora Letecké Společnosti Dobrodruhů.

Letecká Společnost Dobrodruhů sdružuje lidi, kteří se rádi baví a nebojí se překonávat strach a překážky. Snaží se vytvářet prostor, kde se mohou setkávat aktivní lidé a realizovat své sny. Připravují kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro členy i širokou veřejnost. Instruktoři jsou ve svém oboru profesionálové a vždy dbají na naprosté bezpečí svých klientů. Dokáží vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky, ať už se zajímáte o parašutismus nebo dáváte přednost pobytu v přírodě na zajímavých místech.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 10. 2017
27.9.
26.11.
Putování za předky

Putování za předky

Jihlava, Vysočina
27.9.
19.11.
Slabikáře celého světa

Slabikáře celého světa

Jihlava, Vysočina
13.10.
12.11.
125 let Muzea Vysočiny Jihlava

125 let Muzea Vysočiny Jihlava

Jihlava, Vysočina
8.9.
19.11.
Baroko

Baroko

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí