Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Parašutistický výcvik v Jihlavě

Parašutistický výcvik v Jihlavě

Zážitky
Cílem tohoto kurzu Letecké Společnosti Dobrodruhů je připravit absolventy jak po fyzické, tak především po psychické stránce na vstup do světa parašutismu. Základní kurz trvá 48 hodin a obsahuje standardní, zákonem požadovanou výuku dle platných osnov Úřadu pro civilní letectví.
Lákají vás adrenalinové sporty? Přijďte procvičit vaši odvahu a vyzkoušejte si s námi jaké to je býti parašutistou! Málokdo ví, že na to, abyste si vyzkoušeli jaké to je sami vyskočit z letadla a bezpečně přistát na padáku typu křídlo, není nezbytné procházet kurzy, které trvají měsíce. Tento 48 hodinový kurz vás připraví na nezbytné a zahrnuje i samostatný výskok z letadla pod dohledem zkušeného instruktora.

Výcvik probíhá v terénu a seskoky jsou prováděny na Aeroklubových letištích nejčastěji na letišti Jihlava-Henčov, ale v úvahu přichází všechna letiště, která jsou způsobilá k provádění seskoků. V otázce výběru letiště je možná dohoda, ale finální rozhodnutí je vždy v kompetenci instruktora Letecké Společnosti Dobrodruhů.

Letecká Společnost Dobrodruhů sdružuje lidi, kteří se rádi baví a nebojí se překonávat strach a překážky. Snaží se vytvářet prostor, kde se mohou setkávat aktivní lidé a realizovat své sny. Připravují kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro členy i širokou veřejnost. Instruktoři jsou ve svém oboru profesionálové a vždy dbají na naprosté bezpečí svých klientů. Dokáží vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky, ať už se zajímáte o parašutismus nebo dáváte přednost pobytu v přírodě na zajímavých místech.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 4. 2018
19.4.
27.5.
Ian Mikyska – Papír a čas

Ian Mikyska – Papír a čas

Jihlava, Vysočina
19.4.
27.5.
Maud Kotasová - Víc štací než Kerouac

Maud Kotasová - Víc štací než Kerouac

Jihlava, Vysočina
19.4.
27.5.
Okno před záclonou

Okno před záclonou

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí