Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Palác Akropolis – centrum nezávislé kultury v Praze

Palác Akropolis – centrum nezávislé kultury v Praze

Kultura
Palác Akropolis, to jsou ojedinělé hudební, divadelní a výtvarné projekty. Od svého vzniku se v prostorách Paláce Akropolis neustále představují tuzemští interpreti i zahraniční špičky mnoha žánrů hudební a divadelní scény.
Pestrý program plný mnoha zvučných jmen doplňují i méně známí či začínající umělci. Ročně se zde uskuteční cca 950 kulturních akcí. Pixies, Afghan Whigs, The Strokes, Kid Loco, Stereolab a Dead Kennedys jsou jen výběrem z prvotřídních kapel, které tady hrály.

Tento kulturní komplex situovaný v monumentální budově je místem představení nezávislého divadla a výstav výtvarného umění. Akropolis získal řadu cen, například Nejlepší rockový klub od týdeníku Prague Post a Interiér roku od Obce českých architektů. Pořádá také EuroConnections, nekonečný festival nabízející to nejlepší z nezávislé hudby starého kontinentu; nebo Akropolismultimediale, projekt mapující pozoruhodné spojení moderní elektronické hudby s novými médii, jako jsou interaktivní umění, videoart, digitální film či videomixing.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 2. 2018
6.2.
23.4.
Festival Spectaculare v Praze

Festival Spectaculare v Praze

Praha 3, Praha
2.12.
18.3.
Kluziště pod Žižkovskou věží

Kluziště pod Žižkovskou věží

Praha 3, Praha
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí