Největší gastronomická loď v ČR na Labi

Kategorie: Zážitky
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 3,03/5. Hodnoceno: 264x.Počet hvězdiček je: 3,03/5. Hodnoceno: 264x.Počet hvězdiček je: 3,03/5. Hodnoceno: 264x.Počet hvězdiček je: 3,03/5. Hodnoceno: 264x.Počet hvězdiček je: 3,03/5. Hodnoceno: 264x.
Město: Litoměřice

Poznejte krásy Českého středohoří z paluby lodí Porta Bohemica. Není krásnějšího pohledu na krajinu v okolí meandrující řeky Labe, než z paluby lodi.
Největší gastronomická loď v ČR, které se plaví malebným prostředím českého středohoří po řece Labi. Vyplouváme z Litoměřic, a to jak na kratší okružní plavby, tak i na delší výlety, které jsou součástí pravidelné linky Litoměřice - Ústí nad Labem, respektive Vaňov. Loď je ideálním místem konání firemních rautů, školení (nikdo neutečeJ), prezentací, ale i společenských akcí jako jsou svatby, výročí, promoce, křtiny apod.

Pro děti a rodiče pořádáme každou prázdninovou neděli akci s názvem „Přepadení lodi piráty z Labibiku“ kteří pod velením kapitána se jménem „Šek Berou“, v korzárských uniformách, přepadnou uprostřed Labe naši loď a zmocní se pasažérů (zejména dětí). Ty se pak musí vykoupit různými soutěžemi.

Související

Další články >


Kontakty

Catering d'excellence

Mlékojedská 48
412 01 Litoměřice
Tel.:
602 215 782
Tel.:
602 281 626
Email:
svoboda@catering-...
Email:
stribrny@catering...
WWW:
www.osobni-lod.cz
WWW:
www.catering-de.c...
GPS:
50,526884 14,131282

Otevírací doba

Období: duben - září
sobota - neděle10:00 - 18:00
 

Vstupné

Cena: 250 Kč
Poznámka: přesná cena záleží na lince a vzdálenosti. (Uvedená cena platí za jízdu z Litoměřic do Velkých Žernosek).

Časová náročnost

5,0 hodin


Kategorie

Naposledy změněno: 18.7.2012