Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Prohlídková trasa Gambrinus - netradiční prohlídka pivovaru

Prohlídková trasa Gambrinus - netradiční prohlídka pivovaru

Gurmánská turistika
Pivovar Gambrinus, ve kterém se pivo vaří od roku 1869, zve na jedinečnou a netradiční prohlídku. Přijeďte se seznámit s nejoblíbenějším českým pivem, které si vychutnáte nejlépe s přáteli, stejně jako samotnou prohlídku pivovaru.
Co vás čeká na prohlídce pivovarem Gambrinus? Budete mít možnost si prohlédnout provoz pivovaru. Představí vám suroviny, tradiční postupy a nejmodernější technologie, které stojí za nejoblíbenějším českým pivem, přesvědčíte se, jak se dohlíží na kvalitu piv Gambrinus.

Pobavíte se v unikátní interaktivní „Gambrinus Aréně“. Na závěr prohlídky na vás čeká ochutnávka piv Gambrinus a škola čepování piva a péče o pivo vedená pivovarským odborníkem - najdete mezi kamarády nejšikovnějšího výčepního?

Časy prohlídek pro indiviudální návštěvníky bez předchozí rezervace se mohou měnit mimo sezónu v závislosti na návštěvnosti pivovaru. Doporučujeme vám si je před vaší návštěvou ověřit telefonicky na čísle +420 377 062 888 nebo všechny potřebné informace naleznete na webových stránkách.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 27. 5. 2016
6.5.
15.8.
Dobrodruzi  - Ze Stodu na cestě za novým životem

Dobrodruzi - Ze Stodu na cestě za novým životem

Plzeň, Plzeňsko a Český les
26.2.
19.6.
Nelítostný pravěk - výstava v Plzni

Nelítostný pravěk - výstava v Plzni

Plzeň, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí