Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Pivovar Gambrinus

Pivovar Gambrinus

Gurmánská turistika
Objevte Párty v pivovaru Gambrinus! Objednejte si s kamarády jedinečnou soukromou párty v prostorách pivovaru, který od roku 1869 vaří oblíbené české pivo. Starat se o vás budou ti nejpovolanější - chlapi, kteří vaření piva Gambrinus zasvětili celý život.
Slavíte narozeniny, úspěšnou zkoušku, státnice, promoci, rozlučku se svobodou, narození potomka,…? Nebo si jen chcete pořádně užít víkendový večer s kamarády? Pak si objednejte naši Párty v pivovaru Gambrinus. Strávíte čtyři hodiny v srdci pivovaru s odborníky na pivo a pivovarnictví a výborným pivem Gambrinus.
 

Objevte pivovar Gambrinus a svěřte se do rukou těm nejpovolanějším

Užijte si jedinečnou party v srdci pivovaru Gambrinus. O vás a vaše přátele nebo klienty se budou starat chlapi, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života.

Dozvíte se vše o pivech, která se  v pivovaru Gambrinus  vaří. Nahlédnete i do samotné varny, která zvládne uvařit 12 várek piva denně (jedna má 840 hl studené mladiny).

Absolvujete školu čepování piva, během které zjistíte, jak se má výčepní správně o pivo starat, aby vám v hospodě chutnalo. Naučíte se sami pivo načepovat na různé způsoby a  užijete si posezení v historické Varně 1869 v srdci pivovaru s občerstvením a vynikajícími pivy Gambrinus přímo od našich sládků.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 5. 2017
10.3.
28.5.
Trabantem kolem světa

Trabantem kolem světa

Plzeň, Plzeňsko a Český les
24.5.
27.8.
Obraz a slovo v českém výtvarném umění 60. let

Obraz a slovo v českém výtvarném umění 60. let

Plzeň, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí