Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Lostrooms Exit room v reálném životě - úniková hra v Praze

Lostrooms Exit room v reálném životě - úniková hra v Praze

Zážitky
Objevte zcela nový druh zábavy v Praze! Budete zamčeni v místnosti a budete mít jenom 60 minut na rozluštění kódů, hlavolamů a logických úloh. Pouze svou dokonalou týmovou spoluprací otevřete v požadovaném časovém limitu 60 minut i poslední zámek vedoucí z pokoje ven.
Lostrooms dal reálný život onlinovému hernímu žánru "exit room". Přiveďte své přátele a nechte se pohltit touto hrou! Pořadatelé pro vás připravili hru, kde si otestujete své schopnosti, a zažije spoustu zábavy. Zamknou vás do místnosti a budete mít jenom 60 minut na rozluštění kódů, hlavolamů a logických úloh. A dostat se ven není tak jednoduché!

Místnosti jsou plné obyčejných (a neobyčejných) předmětů – jejich bližší analýza vám může pomoci dostat se blíž ke svobodě. Nalezněte chybějící dílky skládanky, snažte se otevřít zámky, dešifrujte kódy, vyřešte logické hádanky a použijte, co se zdá být nepoužitelné k dokončení hry. Zapomeňte na vše, co nesouvisí s místností a odhalte neznámý příběh! Lostrooms je tajuplné místo, kde můžete otestovat své týmové schopnosti v neobvyklém prostředí.

Hra je určena pro skupiny 2 – 4 lidí všech věkových kategorií. Organizátoři garantují jednu hodinu čiré zábavy se spoustou výzev a zkušenost, kterou jste nikdy nezažili. Hry se mohou zúčastnit děti od 15 let.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 5. 2016
18.5.
8.6.
Fotografická výstava Okem objektivu

Fotografická výstava Okem objektivu

Praha 10, Praha
27.1.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2016

Farmářské trhy na Jiřáku 2016

Praha 2, Praha
2.5.
31.5.
Výstava Kousky světa

Výstava Kousky světa

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí