Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Letní koupaliště u Sletiště v Kladně

Letní koupaliště u Sletiště v Kladně

Letní sporty
Areál letního koupaliště nabízí spoustu možností nejen ke koupání. Koupaliště bylo postaveno v roce 1979. V areálu se nalézá bazén 50 x 20 m, bazén 25 x 12,5 m, dětský bazén. V roce 1996 byl přistaven tobogán dlouhý 122 m, hřiště pro minigolf a hřiště pro plážový volejbal.

Během pravidelné roční odstávky proběhnou kontroly a opravy technického i technologického zázemí aquaparku a také generální oprava bazénové vany 25 m plaveckého bazénu.

Na letním koupališti u Sletiště v Kladně, které je umístěno vedle krytého aquaparku, najdete tři bazény s cirkulací vody a možností ohřevu vody i tobogán dlouhý 122 m. U vstupu do areálu je pro cyklisty připravena úschovna kol. Dětem ve věku do 15let je povolen vstup pouze v doprovodu dopělých.

V letní sezóně je pak možné si zahrát nohejbal nebo si půjčit sportovní nářadí (ruský kuželník, badminton, streetball). V červenci 2001 byla dokončena rekonstrukce původního brouzdaliště. Nově vznikl dětský bazén s vlastní úpravnou vody, malými vodními atrakcemi a novým sociálním zařízením pro děti. Maximální kapacita areálu koupaliště je cca 3500 osob.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 8. 2019
7.6.
8.9.
Výstava - Kdo má mozek, chrání jej

Výstava - Kdo má mozek, chrání jej

Lány, Střední Čechy
6.9.
8.9.
Dny města Kladna

Dny města Kladna

Kladno, Střední Čechy
25.8.
Slavnostní zahájení extraligové sezony

Slavnostní zahájení extraligové sezony

Kladno, Střední Čechy
14.9.
Jízda veteránů Lidický okruh

Jízda veteránů Lidický okruh

Lidice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí