Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Letní koupaliště Žabák v Humpolci

Letní koupaliště Žabák v Humpolci

Letní sporty
Letní koupaliště nabízí sportovní vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou a rekreační část s atrakcemi. Dále jsou zde tři trampolíny, dva stoly na stolní tenis, kurt pro plážový volejbal a další sportovní vyžití.
Koupaliště Žabák nabízí vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou část (hloubka 130 - 180 cm, délka 20 metrů, šířka 8 metrů) a relaxační část (hloubka 125 cm), kde je k dispozici široká skluzavka, 2 chrliče, boční masážní trysky, perličková masážní lavice a divoká řeka. V areálu najdete také dětské brouzdaliště s atrakcí zvanou pumpa. Opalovat se zde můžete na velké louce, stín najdte pod vzrostlými duby nebo pod slunečníky, které si zde můžete zapůjčit .A až vás přepadne hlad je k dispozici kiosek s občerstvením a možnost využití restaurace v bezprostřední blízkosti koupaliště.

Sportuchtivým návštěvníkům areál nabízí dvě trampolíny - střední v průměru 150 cm a velkou v průměru 305 cm. Na obě je volný vstup. Dále jsou tu dva stoly na stolní tenis s možností zapůjčení pálek a míčků, kurt na beachvolleyball, dva antukové kurty na volejbal a tenis, skatepark a lanové centrum Pavouk.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 4. 2018

Ubytování a restaurace v okolí