Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Letní koupaliště Žabák v Humpolci

Letní koupaliště Žabák v Humpolci

Letní sporty
Letní koupaliště nabízí sportovní vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou a rekreační část s atrakcemi. Dále jsou zde tři trampolíny, dva stoly na stolní tenis, kurt pro plážový volejbal a další sportovní vyžití.
Koupaliště Žabák nabízí vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou část (hloubka 130 - 180 cm, délka 20 metrů, šířka 8 metrů) a relaxační část (hloubka 125 cm), kde je k dispozici široká skluzavka, 2 chrliče, boční masážní trysky, perličková masážní lavice a divoká řeka. V areálu najdete také dětské brouzdaliště s atrakcí zvanou pumpa. Opalovat se zde můžete na velké louce, stín najdte pod vzrostlými duby nebo pod slunečníky, které si zde můžete zapůjčit .A až vás přepadne hlad je k dispozici kiosek s občerstvením a možnost využití restaurace v bezprostřední blízkosti koupaliště.

Sportuchtivým návštěvníkům areál nabízí dvě trampolíny - střední v průměru 150 cm a velkou v průměru 305 cm. Na obě je volný vstup. Dále jsou tu dva stoly na stolní tenis s možností zapůjčení pálek a míčků, kurt na beachvolleyball, dva antukové kurty na volejbal a tenis, skatepark a lanové centrum Pavouk.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 8. 2017
10.9.
31.10.
Výstava

Výstava "Rozhledy - Inspirace krajinou" na hradě Lipnici

Lipnice nad Sázavou, Vysočina
22.7.
9.9.
Noční prohlídky zámku Světla nad Sázavou

Noční prohlídky zámku Světla nad Sázavou

Světlá nad Sázavou, Vysočina
20.5.
3.9.
Spodní prádlo a hygiena

Spodní prádlo a hygiena

Pelhřimov, Vysočina
8.6.
27.8.
Martin Janíček - Řeč zvuku

Martin Janíček - Řeč zvuku

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí