Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hurricane Factory Prague - létání ve větrném tunelu

Hurricane Factory Prague - létání ve větrném tunelu

Letní sporty
Hurricane Factory Prague je místo, kde fyzikální zákony neplatí! Můžete se podívat do tváře skutečnému přírodnímu fenoménu, který je zde spoután do větrného tunelu o síle větru až 270 km/hod, což v Beaufortově stupnici odpovídá hurikánu.
Hurricane Factory Prague nabízí naprosto jedinečnou formu adrenalinové a přesto bezpečné zábavy. Jedná se o jediný větrný tunel v České republice. Je to místo, kde si můžete vyzkoušet jaké to je létat a vznášet se a vyzkoušet si tak sílu hurikánu.

V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Vy však létáte v bezpečné výšce a pod neustálým dohledem zkušeného instruktora.
Létání ve větrném tunelu je určeno všem fyzicky zdravým osobám od 5 let.

Před samotným letem dostanete podrobnou instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Bude vám zapůjčeno ochranné vybavení, tedy kombinéza, helma, brýle, popřípadě rukavice. Po této instruktáži se odeberete k letové komoře. Po celou dobu letu jste pod neustálým dohledem instruktora, který vám pomáhá jak ovládat své tělo v proudu vzduchu.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 5. 2016
27.3.
1.7.
Kurzy inline bruslení

Kurzy inline bruslení

Praha, Praha
10.2.
10.7.
Výstava Titanic v Praze

Výstava Titanic v Praze

Praha, Praha
1.2.
31.5.
Malování pro nejmenší aneb malujeme prstama

Malování pro nejmenší aneb malujeme prstama

Olomouc, Střední Morava a Jeseníky

Ubytování a restaurace v okolí