Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kurzy kreslení a malování v pražském Ateliéru 45

Kurzy kreslení a malování v pražském Ateliéru 45

Zážitky
Výtvarné kurzy v Ateliéru 45 mají velmi široký záběr, od prvního seznámení s kreslení tužkou na papír, přes kresbu uhlem, až po složité technologické postupy při olejomalbě.

Celoroční kurzy kresby a malby jsou určeny všem, kteří se chtějí nechat okouzlit vlastní tvořivostí. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti a můžete si myslet, že nejste obdařeni výtvarným nadáním, přesto budete po krátkém čase překvapeni svojí zručností.

Ateliér 45 nabízí uvolněné, umělecké prostředí s milými a otevřenými lektory, kteří budou vašimi průvodci v cestě za vlastním poznáním. Jsou tu pro začátečníky i pokročilé, pro uchazeče o studium na uměleckých školách, pro malé i ty starší. Na zkušební hodinu si můžete rezervovat místo zdarma.

Výtvarné díly pro děti přispívají k rozvoji jejich tvůrčího projevu a osobní citlivosti. Jsou místem, kde se vaše děti seznámí s různými technikami od tužky po tiskařskou či fotografickou práci. Malí umělci zde současně objevují klasickou výuku kresby a malby spojenou s moderní hrou s materiály v příjemné atmosféře společné i samostatné práce. Ve výtvarných dílnách se děti nechávají překvapit materiály, hmotou, barvami, tvary i slovy. Jejich kreativita není ničím omezena, střetávají se svými nápady i s nápady svých kamarádů a tvorba se stává svébytným komunikačním prostředkem. Děti si užívají aktivní zábavu v bezpečném prostředí. Učí se naslouchat sobě i druhým, prosazovat své tvůrčí plány a rozvíjet své sociální dovednosti prostřednictvím umění. Společně objevujeme svět, překračujeme své možnosti, experimentujeme a někdy, proč ne, všechno roztrháme. Kurzy pro děti se pořádají ve věkové kategorii 5-8 let a 9-13 let.

Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2018
16.6.
8.9.
Karlínská scéna Regina

Karlínská scéna Regina

Praha 8, Praha
22.6.
23.6.
United Islands of Prague 2018

United Islands of Prague 2018

Praha 8, Praha
18.6.
30.9.
Landscape Festival 2018

Landscape Festival 2018

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí