Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kurzy quillingu v Praze, Brně, Olomouci a Plzni

Kurzy quillingu v Praze, Brně, Olomouci a Plzni

Zážitky
Quilling nebo také papírový filigrán je výtvarná technika využívající proužků papíru, které jsou stáčeny, formovány a lepeny do požadovaného tvaru. Ve výsledku díky správné kompozici jednotlivých tvarů můžete vytvořit krásný a originální obrazec.

Kurz pro začátečníky je určený začátečníkům nebo mírně pokročilým quillingovým nadšencům. Na kurzu se dozvíte vše o materiálu, quillingových pomůckách, naučíte se správně quillingovat.

V ceně je veškerý využitý materiál, zapůjčení ozdobných razidel a nůžek, quillingového kolíku, disperzního lepidla a jiných pomůcek. Na kurz si s sebou nemusíte nic nosit.

V nabídce pro pokročilé jsou v současnoti dva typy kurzů: guilling-combing a quilling-pins. Tyto kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří již o quillingu něco vědí a umí quillingovat. Na těchto kurzech se nevyučuje tradiční quilling. Pokud se chcete dozvědět více o základech quillingu, používaném materiálu a pomůckách, hlaste se prosím na kurz pro začátečníky.

  • Kurz quilling combing: na kurzu si osvojíte práci s quillingovým hřebínkem (quilling comb). Vytvoříte si a odnesete s sebou složitější 3D květiny. Dozvíte se, jak vytvořit plastický vánoční stromeček nebo jehličky. Naučíte se několik možností využití hřebínku.
  • Kurz quilling pins: na kurzu se naučíte méně známou špendlíčkovou metodu, díky níž vznikají překrásné květiny. Třeba i tolik oblíbený quillingový vlčí mák. Z kurzu si odnesete několik květin vytvořených technikou špendlíčkování a šablony pro jejich tvorbu.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 9. 2017
21.9.
31.12.
Game On - výstava o historii videoher

Game On - výstava o historii videoher

Praha 7, Praha
22.9.
20.11.
Rekonstrukce paměti

Rekonstrukce paměti

Praha 7, Praha
8.9.
8.1.
Příběhy Iráku

Příběhy Iráku

Praha, Praha
22.9.
20.11.
Stanislav Libenský Award 2017

Stanislav Libenský Award 2017

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí