Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kurzy quillingu v Praze, Brně, Olomouci a Plzni

Kurzy quillingu v Praze, Brně, Olomouci a Plzni

Zážitky
Quilling nebo také papírový filigrán je výtvarná technika využívající proužků papíru, které jsou stáčeny, formovány a lepeny do požadovaného tvaru. Ve výsledku díky správné kompozici jednotlivých tvarů můžete vytvořit krásný a originální obrazec.

Kurz pro začátečníky je určený začátečníkům nebo mírně pokročilým quillingovým nadšencům. Na kurzu se dozvíte vše o materiálu, quillingových pomůckách, naučíte se správně quillingovat.

V ceně je veškerý využitý materiál, zapůjčení ozdobných razidel a nůžek, quillingového kolíku, disperzního lepidla a jiných pomůcek. Na kurz si s sebou nemusíte nic nosit.

V nabídce pro pokročilé jsou v současnoti dva typy kurzů: guilling-combing a quilling-pins. Tyto kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří již o quillingu něco vědí a umí quillingovat. Na těchto kurzech se nevyučuje tradiční quilling. Pokud se chcete dozvědět více o základech quillingu, používaném materiálu a pomůckách, hlaste se prosím na kurz pro začátečníky.

  • Kurz quilling combing: na kurzu si osvojíte práci s quillingovým hřebínkem (quilling comb). Vytvoříte si a odnesete s sebou složitější 3D květiny. Dozvíte se, jak vytvořit plastický vánoční stromeček nebo jehličky. Naučíte se několik možností využití hřebínku.
  • Kurz quilling pins: na kurzu se naučíte méně známou špendlíčkovou metodu, díky níž vznikají překrásné květiny. Třeba i tolik oblíbený quillingový vlčí mák. Z kurzu si odnesete několik květin vytvořených technikou špendlíčkování a šablony pro jejich tvorbu.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 1. 2017
28.10.
13.3.
Výstava Havel v Doxu

Výstava Havel v Doxu

Praha 7, Praha
11.12.
30.6.
Výstava Gulliver v Doxu

Výstava Gulliver v Doxu

Praha 7, Praha
15.1.
28.2.
Grand Restaurant Festival 2017

Grand Restaurant Festival 2017

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí