Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kitescool - kite kurzy v Klatovech

Kitescool - kite kurzy v Klatovech

Zimní sporty
Kitescool je kite škola, která nabízí kurzy kitesurfingu, snowkitingu a landkitingu. Kite kurzy jsou vedeny zkušenými istruktory vyškolenými v oblasti powerkitingu s cetrifikací asociace powerkitingu České republiky, kteří se kitingu věnují řadu let.
V kite škole Kitescool si vyberete kurzy jak pro začátečníky na prkně, tak i pokročilé. Naučí vás zde kitesurfing, snowkiting a landkiting. Kurzy se pořádají po celé ČR (Šumava, Krkonoše) ale i v cizině např. v oblasti Rujána.

Intenzivní výuka vám ušetří až několik let trápení jako samouk a nakonec i peněz za nevhodné vybavení. Naučíte se kitovat v kterémkoli ročním období, žádné náhradní programy! Instruktoři vám ukáží rychlou, efektivní a hlavně nejbezpečnější cestu jak se naučit kitovat.

Vyučuje se s novým vybavením špičkových značek Airush, North a HQ, jenž zaručuje maximální bezpečnost.

Mimoto v Kitecool kitecentrech si máte možnost zapůjčit či i rezervovat širokou nabídku kite vybavení. Jak na vodu, sníh nebo land a to na libovolnou dobu a termín! Není problém zapůjčit si vybavení na víkend či dovolenou. Variabilita nabídky vám umožní půjčovat si samotný kite, případně kite sety (kite, kiteboard, mountainboard, trapéz, helma, vesta) v závislosti na síle větru.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 8. 2017
3.1.
28.12.
Věci všední, přesto neobyčejné

Věci všední, přesto neobyčejné

Klatovy, Šumava
31.5.
31.12.
Mecenáš muzea Ševcovic

Mecenáš muzea Ševcovic

Klatovy, Šumava
31.5.
31.12.
Muzeum dětem Klatovy

Muzeum dětem Klatovy

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí