Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kitescool - kite kurzy v Klatovech

Kitescool - kite kurzy v Klatovech

Zimní sporty
Kitescool je kite škola, která nabízí kurzy kitesurfingu, snowkitingu a landkitingu. Kite kurzy jsou vedeny zkušenými istruktory vyškolenými v oblasti powerkitingu s cetrifikací asociace powerkitingu České republiky, kteří se kitingu věnují řadu let.
V kite škole Kitescool si vyberete kurzy jak pro začátečníky na prkně, tak i pokročilé. Naučí vás zde kitesurfing, snowkiting a landkiting. Kurzy se pořádají po celé ČR (Šumava, Krkonoše) ale i v cizině např. v oblasti Rujána.

Intenzivní výuka vám ušetří až několik let trápení jako samouk a nakonec i peněz za nevhodné vybavení. Naučíte se kitovat v kterémkoli ročním období, žádné náhradní programy! Instruktoři vám ukáží rychlou, efektivní a hlavně nejbezpečnější cestu jak se naučit kitovat.

Vyučuje se s novým vybavením špičkových značek Airush, North a HQ, jenž zaručuje maximální bezpečnost.

Mimoto v Kitecool kitecentrech si máte možnost zapůjčit či i rezervovat širokou nabídku kite vybavení. Jak na vodu, sníh nebo land a to na libovolnou dobu a termín! Není problém zapůjčit si vybavení na víkend či dovolenou. Variabilita nabídky vám umožní půjčovat si samotný kite, případně kite sety (kite, kiteboard, mountainboard, trapéz, helma, vesta) v závislosti na síle větru.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 5. 2016
15.4.
19.6.
Teorie chlupatého míče

Teorie chlupatého míče

Klatovy, Šumava
22.4.
19.6.
Eliška Jakubíčková 2016

Eliška Jakubíčková 2016

Klatovy, Šumava
26.3.
17.7.
Výstava Linoryt I

Výstava Linoryt I

Klenová, Šumava
8.7.
10.7.
Klatovská pouť 2016

Klatovská pouť 2016

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí