Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kitescool - kite kurzy v Klatovech

Kitescool - kite kurzy v Klatovech

Zimní sporty
Kitescool je kite škola, která nabízí kurzy kitesurfingu, snowkitingu a landkitingu. Kite kurzy jsou vedeny zkušenými istruktory vyškolenými v oblasti powerkitingu s cetrifikací asociace powerkitingu České republiky, kteří se kitingu věnují řadu let.
V kite škole Kitescool si vyberete kurzy jak pro začátečníky na prkně, tak i pokročilé. Naučí vás zde kitesurfing, snowkiting a landkiting. Kurzy se pořádají po celé ČR (Šumava, Krkonoše) ale i v cizině např. v oblasti Rujána.

Intenzivní výuka vám ušetří až několik let trápení jako samouk a nakonec i peněz za nevhodné vybavení. Naučíte se kitovat v kterémkoli ročním období, žádné náhradní programy! Instruktoři vám ukáží rychlou, efektivní a hlavně nejbezpečnější cestu jak se naučit kitovat.

Vyučuje se s novým vybavením špičkových značek Airush, North a HQ, jenž zaručuje maximální bezpečnost.

Mimoto v Kitecool kitecentrech si máte možnost zapůjčit či i rezervovat širokou nabídku kite vybavení. Jak na vodu, sníh nebo land a to na libovolnou dobu a termín! Není problém zapůjčit si vybavení na víkend či dovolenou. Variabilita nabídky vám umožní půjčovat si samotný kite, případně kite sety (kite, kiteboard, mountainboard, trapéz, helma, vesta) v závislosti na síle větru.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 4. 2018
30.1.
3.6.
Fochtle a voháňky

Fochtle a voháňky

Klatovy, Šumava
30.1.
3.6.
Výstava Šperk, ozdoba ženy

Výstava Šperk, ozdoba ženy

Klatovy, Šumava
30.1.
3.6.
Výstava Drahé kameny v klenotnictví

Výstava Drahé kameny v klenotnictví

Klatovy, Šumava
3.1.
28.12.
Věci všední, přesto neobyčejné

Věci všední, přesto neobyčejné

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí